GalantWeb

URGENT - boural jsem - co s galantem?

Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jen za interier, prahy a zadní nárazník dostaneš víc jak ti dají na vrakárně...  Nemluvě o dveřích atd...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to je fakt, já bych bral přístrojovku a klidně všechny kotouče.


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já zadní ramena, zadní stabilizátor a přední taky...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak to vidíš, zájem je obrovský, jen za motor ,převodovku a interier bys od nás zhruba těch 40 tácu dostal a k tomu třeba ještě zad náprava,př. pružiny,váha vzduchu ,brzdiče,servo,anténa,dveře, skla,kufr,zad. světla,řidící jednotka,výfuk a kat.?,zad. blatníky,zámky,čidla ABS,techničák,....-ikdyž ti tvoji situaci nezávidím,i  tak jseš Vyzývanej a dostal bys určo víc jak 40. :worried:
« Poslední změna: 10.02.2009 - 22:29:07 od robb »


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Doklad o EKO likvidaci se dá zařídit, když má člověk nějaký známý nebo se prostě někde optá.... sice je to dneska těžší než to bývalo dřív, ale sám mám naštěstí kontakt na víc lidí co se tím zabývají.

Rozebrání doma - vyšší výdělek v dlouhodobějším horizontu.
Vrakoviště - málo peněz hned na ruku.

Hodně štěstí, škoda auta, hlavně že si celej, příště dávej větší pozor.


Offline morfes

Aby můj příspěvek neupadl do zapomnění....

bral bych zadní nárazník a prahy (i když ten pravý vypadá, že byl vzatý taky...)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Miwi

nevím to 100%,něco jsem četl v novinách, ale měl by dnes již platit zákon o možnosti vyřazení vozida z evidence bez dokazování ekologické likvidace.
Je potřeba zajít na evidenci, na úřad a nahlásit důvod vyřazení: pominul účel užívání vozidla( je nepojízdné) ale vozidlo si nechávám např.na ND.
Za pokus to stojí.


Offline Rafik

Až to bude aktuální, hoď sem foto těch 17" kol...
« Poslední změna: 11.02.2009 - 15:15:27 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
nevím to 100%,něco jsem četl v novinách, ale měl by dnes již platit zákon o možnosti vyřazení vozida z evidence bez dokazování ekologické likvidace.
Je potřeba zajít na evidenci, na úřad a nahlásit důvod vyřazení: pominul účel užívání vozidla( je nepojízdné) ale vozidlo si nechávám např.na ND.
Za pokus to stojí.

Na náhradní díly, to ti neuznají, to sem byl zkusit 2 týdny zpátky, ale možná je to jenom případ mýho inspektorátu... Možná, že když se jim řekne, že si z toho uděláš kurník pro slepice (jak psali kdesi v novinách), že ti to uznají  -_-

Já než bych se s nima handrkoval, tak sem radši obětoval jednoho palackýho za ten papír.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
pokud se domluvíme koupím to i s doklady,takže se žádnýma likvidacema zabývat nemusíš,jen přpíšem..a máš klid


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No chudák miška ale hlavně že se nikomu nic nestalo,Ještě jen ze zvědavost cos vyváděl a v kolika to bouchlo...?... Nechci bejt sup ale pár věcí bych taky koupil... Volant... abych ho nemusel potahovat,,stěrače...nemám rád rez a sem línej to brousit,vše okolo tempomatu...nějkdy maká někdy ne,zadní gumu okolo víka kufru a koberec co je v kufru.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
pokud se domluvíme koupím to i s doklady,takže se žádnýma likvidacema zabývat nemusíš,jen přpíšem..a máš klid


Tak nic no... :mellow:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
nic ve zlym, holt kšeft je kšeft, blázen dal asi nejlepší nabídku, tak nám asi vypálil rybník. :roll:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
nic ve zlym, holt kšeft je kšeft, blázen dal asi nejlepší nabídku, tak nám asi vypálil rybník. :roll:


Naprosto v pohodě ... rozumim a chápu udělal bych to same...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nevíte někdo jak je to ted s doklady v depozitu? někde jsem zahlíd,že musím i přesto platit povinné ručení  :(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ručení platit nemusíš, stačí když pojištovně doložíš, že máš auto v depositu,ale musí ti platit technická a ta ted na tom bouranym galantu nejspíš skončila.
« Poslední změna: 11.02.2009 - 20:41:01 od robb »


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no technickou to potřebovalo vždy jen pro vytažení z depozitu..což neřeším... to mě netíží, spíš jen abych nemusel v depozitu platit pojistku,zajet před přihlášením na STK se dá kdykoliv


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ALE DO DEPOSITU TI TO NEDAJ BEZ TECHNICKÝ, TO JE TEN VOPRUZ.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
tak snad to má ještě nějaký den platnou STK..  a pokud ne.. tak si ji udělám  ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jakmile nabouráš,polis ti stornujou technickou :'(,ikdyby byla pul hodiny stará-mladá.to auto prostě berou ,že už je v tu chvíli nepřizpusobilé provozu na  pozemních komunikacích, to leda ,že by protokol o nehodě napsal inženýr a popsal by tam jen ten odřený blatník  -_-
« Poslední změna: 11.02.2009 - 21:37:45 od robb »