GalantWeb

URGENT - boural jsem - co s galantem?

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no a jak prodáš bouračku? já prodal papíry s STK rok po tom co jsem boural a STK platilo..je to razítko v papírech a nálepka na mé SPZ a nikdo mi nic neškrtl ani nesloupnul a protokol mi taky nesebrali  ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
taks měl asi kliku, v tomhle státě se za určitýho počasí ,se dá dosáhhnout i čehokoli. :mellow:


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
takže STK bych neřešil...do depozita to dát půjde a vyzvednout na funkčním voze taky.. jen je třeba se domluvit na koupi. Ale zkusím ještě zjistit oficiální stanovisko mám na registru kamaráda i na STK.. a pak to jsem napíšu,jak to opravdu je. Může se to hodit dalším


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
A co to prostě prodat normálně ...?
Co je komu do toho že to je bouračka....?
Vždyt je to na dohodě mezi váma ne...?
Nebo ne...?   :( :mellow:

 
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
NO ASI SE BUDOU MUSET PřEPSAT PAPí :(RY? ABY SE 1 z nich zbavil pov. ručení?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
nějak to musí jít legálně prodat a přehlásit ikdyž to je bouračka..spousta lidí prodá bourané auto na opravu
určitě přepsat..to je podmínka


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to jo ,jen o tom musí pojištovna vědět- kdo to ted platí nebo ,že už to placení zaniklo :'(............ jsou to bestie a dokážou ti třeba až po 5ti letech poslat dopis, že jim nákou tu kačku dlužíš a že je tam náký penále z dluhu a vono to najednou dělá třeba 20 tácu a to je případ těch slušnějších pojištoven, jiný ti ani nenapíšou a třeba za 5 let ti u bytu zvoní konfiskátoři a odnesou ti z bytu skoro všechno na základě už soudního příkazu.ted se to stává dost často, nechci strašit, ale je to supr byznys,muj samozřejmě ne.my jsme jen nosiči vody -ne?


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Auto prodáš, dáš spz do depozitu - protože tam platná STK je a nazdar... Co víc chcete řešit?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to, že po větší bouračce už prostě stk nemáš!


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Kdo ho odebere?
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Misak

jen tak nahodou, kdyz nabouram, auto nejak opravim (servis/svepomoc) tak rozhodne potom nemusim jezdit na technickou. co vim tak platna technicka je potreba jen pri vyzvednuti auta z depozitu, pokud mezitim technicka vyprsela, tak ji pred prihlasenim udelat. Odnikud se ke me nedostalo, ze by se menily predpisy, viz to odneti technicke po bouracce
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Drak

Bouračku původní majtel odhlásí na nového, ten udělá evidenčku bud nabouraného auta na vleku nebo již opraveného a jde dokončit převod na DI místního úřadu.  Ale v naší banánové republice je možné vše podle toho, na koho narazíš :-D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CRAZY-Ivan

tak auto budu na 90% rozprodávat na díly, brzo se ozvu, byl bych rád, kdybych na ty díly dostal tak těch 40 postupně, abych snížil dluh, co za to auto ještě mám (80 000) :/


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Měl sem 3 větší bouračky, nezaviněný... a nikdy mi STK nevzali...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tak ted nevim, stk ti přece vemou i za ojeté gumy,....a když ti chybí celé kolo tak ne?


Offline Drak

to je ten paradox :-) I kyby ti to utrhlo motor a střechu a kolo, tak ti technickou nevemou. Sice ve velkým TP je nějaká kolonko o opravách po havarii ale nikdy tam nikdo nic nepíše
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
STK ti podle mě nevemou..je to blbost.. proč by ji brali u nepojízdného auta..které stejně nejezdí..  vezmou ti ji jen když tě chytí s autem,které pojede bez toho jednoho kola  :laugh:  ale ten přepis mne zajímá..protože bez evidenčky auto nepřihlásíš a evidenčku na vrak nedostaneš :o


Offline Drak

podle zákona č. 56/2001 Sb
 § 2

(12) Evidenční kontrola silničního vozidla je kontrola silničního vozidla prováděná stanicí technické kontroly spočívající v porovnání údajů uvedených v technickém průkazu silničního vozidla a v osvědčení o registraci silničního vozidla nebo v osvědčení o technické způsobilosti vozidla, pokud se jedná o vozidlo, které nepodléhá registraci, se skutečnými údaji a stavem vozidla.

podle mě pokud jsou čitelné všechny štítky , VIN a typ motoru bys měl evidenčkou projít i s bouračkou. Sice ji tam přitáhneš na plaťáku, ale technika z STK by měly zajímat jen jestli souhlasí udaje v TP a na autě. Pro jistotu bych zavolal na nejbližší STK.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CRAZY-Ivan

kolik myslíte, že je cena za komplet takovýhle vrak + 5x 17" lité letní disky

interiér černá kůže, vyhřívané a elektrické sedačky, aut. digi. klima, tempomat, místo "dřevěného" obložení je tam takové to "carbon", vystřelené airbagy, přední sklo napraskané, pravý předek je zničenej kolo atp. ještě jsem to moc nezkoumal, ale co jsem koukal tak motor by měl být ok - ještě jsem nekontroloval, slup šel zepředu přímo na kolo. Střecha hnutá viz fotka, přavé přední dveře nejdou otevří a jsou viditelně pomuchlané, stejně jako střecha zvlněná. Pravé zadní dveře budou nejspíš ok, nešly otevřít, kvůli zaklínění předníma. Rádio s CD měničem v kufru. Motor má najeto 160, ale je v super stavu, motor 2,5 V6 24V, interier je v podstatě netknutej - krom vystřelených airbagů a pravé přední dveře.
Na autě NENÍ koroze.

moje představa je, že když to rozprodám na díly, tak bych mohl dostat tak 40? Nemá někdo zájem?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já měl na evidenčce borce ,který mě vyhodil za větší ráfky,říkám mu snad vás zajímaj jen čísla kastle a motoru a von na to ne,ne evidenčka zodpovídá za to ,jestli je auto zpusobilé provozu na našich komunikacích,takže tam jsem neuspěl a peníze mi samozřejmě nevrátili.Nevím ,co teda maj na starosti při evidenčce všechno zkontrolovat.