GalantWeb

Galant V6-24, 2,5L prodám r.v. 1997

Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
Ahoj lidi,
prodám Mitsubishi Galant 2,5L 24V, sedan, modrá metalíza, najeto cca 270tis, bezproblémový, ale cca 4 měsíce stál. Startuje pořád na první nakopnutí, TP platná ještě rok. Jezdil jsem s ním posl 3. roky z 90% na dálnici Brno Praha.
Je potřeba vyměnit L přední rameno, udělat rozvody, rez na zadních blat. Ale auto bude ještě pár let spolehlivě jezdit.
Protože stav není 100%, chci cca 30 tis, popř. nabídněte.
Dělám v pojišťovně, můžu nabídnout rovnou i výhodný POV
Fotky můžu poslat na mejl.
Auto je k vidění na Vysočině - Chotěboř
mejl: launa@atlas.cz, tel. 606 962 665
« Poslední změna: 18.10.2009 - 21:52:58 od theneverhood »


Offline Misak

Rok vyroby?
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://

Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
tak chlapi... nabídněte cenu.. třicet je moc.. tak 25 tis???


Offline Figo29

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 99
Vzal bych ho ale tak 15tis,je uz starsi a velkej obsah a chce to novou barvu.


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky sem ho poslal do světa za 20ooo,- a to byl bez investic... ještě teď me to mrzí....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Vzal bych ho ale tak 15tis,je uz starsi a velkej obsah a chce to novou barvu.


velkej obsah to není je to tak akorát a barva je super...bejt Tebou tak po něm skočim, zase tak špatný auto to není.
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

V Německu je 2.5v6 tohodle ročníku i se stejnema km kolem 1500euro, to je 37500,-.
Když odečtu 10.000,- za rozvody, který tě neminou a jednoduchou opravu lemů plus 3000,- za rameno,
tak bych já cenu viděl kolem 20.000,-, možná víc, záleží, jestli jsou k tomu zimáky atd... 15.000 je dost málo.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
V Německu je 2.5v6 tohodle ročníku i se stejnema km kolem 1500euro, to je 37500,-.
Když odečtu 10.000,- za rozvody, který tě neminou a jednoduchou opravu lemů plus 3000,- za rameno,
tak bych já cenu viděl kolem 20.000,-, možná víc, záleží, jestli jsou k tomu zimáky atd... 15.000 je dost málo.



Kua Dragone Ty seš rychlej to by se jeden posmal.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Rafik

jojo... kdybych nevrážel do svého, beru ho všemi deseti..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Jindřišák

jojo... kdybych nevrážel do svého, beru ho všemi deseti..
Semnou je to jak by smet, už sem do svého navrážel tolik, že musím být za blázna. A to mám starší verzi..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline morfes

Mít tak škodofku...ta by měla aspoň nějakou cenu pro čecháčka:(
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
auto jsem koupil pře 4 rokama za 140 tis. Teď chci 25 tis. Auto má svoje mouchy, ale když do toho vrazíte něco málo, bude ještě dlouho sloužit.
teď jsem musel koupit nový spolehlivý rychlý auto s dobrou spotřebou... mondeo, který stálo před 3,5 rokama 850 tis jsem teď koupil za 180... jo, padá to


Offline tombik

Kurva a ja dal do oprav na svym necelych 50  :angry: No co, ted uz si ty prachy zpatky nepricaruju


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
S tím nic neuděláme nikdo, prostě investici do auta je si potřeba pořádně rozmylset a nebo se na to vyprdnout.A tím člověk musí počítat že to za pár let ztratí na hodnotě i když do toho vrazíš nehorázný prachy....Auto do kterýho nic nevrazíš je buď nový a nebo to který si nekoupíš....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

No já jsem asi taky blázen, páč jsem za auto v podobným stavu dal před půl rokem 39 000. S tím že za půl roku mě už stálo dalších 36 000 když nepočítám kola a obutí a to jsem se ještě nepustil do lemů a laku... :'(

Ale už bych ho za nic nevyměnil, hodně jsem si na něj zvyknul. Že se takový auto dá pořídit i za 25 000, to by mě nenapadlo, podle mě je to docela málo a rozhodovat se teď nad novým autem, hned bych po něm skočil, ikdyž je pravda, že ten obsah je trochu větší kalibr...


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
někdy se to ale vyplatí..já do něj po koupi strčil 20 a 2 roky jezdím bez závad .. krom jednoho ramena.. ale nenapadlo by mě,že takové auto se prodává za 25tis  :D to už podlezlo 10x horší auta


Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
tak chlapi... to vážně n ikdo nemáte zájem?... za tut cenu vám ještě službu udělá několik let


Offline tombik

No myslim ze galanty jsou v tomhle dost specificky auta. Se svym galantem z roku 92 bych rekl ze jsem na tom mockrat lip nez napr segra s pumou nebo lidi s ojetejma oktavkama.....a ty uz jsem podlezl s cenou vozu davno. Tusim ze se ted tyhle galanty prodavaji do 10tisic...

Osobne z navyku na galanta nechapu jak je mozny dneska za jaky prachy se prodavaji v bazarech auta jako oktavie v zakladu. 1.9 tdi ma srovnatelny vykon, je nesrovnatelne hlucnejsi. je to tvrdsi nema to vyhrejvany sedacky a tak podobne....

Myslim ze Galantum se pomerem cena/ridicska spokojenost vyrovna maloco....