GalantWeb

Galant V6-24, 2,5L prodám r.v. 1997

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no tím chtěl říct že neviděl 6 válec do V...

od BMW ne ,ale někdo neřeší typ konstrukce bloku motoru  :D V6 je přece stejné jak R6  :D
odpovědi na téma,do kterého auta jsem vrtal a posral ho,jsem se nedočkal,takže vidím,na jaké je kdo inteligentní úrovni  :D howk


Offline Lades

od BMW ne ,ale někdo neřeší typ konstrukce bloku motoru  :D V6 je přece stejné jak R6  :D
odpovědi na téma,do kterého auta jsem vrtal a posral ho,jsem se nedočkal,takže vidím,na jaké je kdo inteligentní úrovni  :D howk
ze zrovna ty mluvis o inteligenci. rekl bych, ze inteligence si stebou hraje od malicka na schovku :-D
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ano píšu tu o pochybnosti tvé inteligence,pořát čekám na to auto ,které jsem pokazil,nebo rozmrdal,či jak jsi to psal.. tím,že nejsi schopen své tvrzení podložit,jsi akorát sám ze sebe udělal troubu,který už neví,co má napsat.. ale odpovědi se nedočkám,..protože jak už jsem psal,je tvá inteligence pochybná. Tímto to neber jako urážku,ale jako hodnocení tvých obvinění ke mě.



Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Kluci běžte se hádat na pískoviště. Tady se baví dospělí, dorosti a důchodci
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já se nehádám,ale nenechám se napadat nějakým debilem,který se mne snaží napadat lží a už sem se vyjadřovat nechtěl a opět někdo toto napadání otevřel.. pouze se bráním nic víc,vím že je to téma o něčem jiném,ale napadat se kdekým nenechám,on na to nemá ani znalosti a asi ani nic jiného. Takže to s radostí uzavřu až mi napíše na co jsem se ptal a můžete to promazat,smazat,nebo mi dát BAN,mě je to jedno.


Offline morfes

Hele frajere ale todle už vážně přeháníš!!! Sám mluvíš jak se nenecháš napadat a pak mluvíš o debilovi! Dejte mu už někdo konečně ban protože jeho nick mluví za vše! Ten člověk není psychicky v pořádku!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ano dejte mi BAN,protože někdo jiný mne neustále obvinuje nějakýma výmyslama..proto mi dejte BAN.. proč jsi nenapsal,že to přehání on,když si vymýšlí a lže? Je to stejné jako v každé jiné diskusi tady.. Prostě někdo cizí nesouhlasí a brání se.. proto to přehání on a ne ten co ho neprávem obvinuje. A ano je to pro mne slaboch a debil ,když dělá tyhle věci. Já bych tu nikdy nikoho nenapad,že odjebal nějaké auto a už vůbec ne,když ho ani neznám a ani jedno z jeho aut jsem vživotě neviděl. Tak si to přeber taky i ty sám.


Offline tomasssr

Doporučoval bych to od třetí stránky dál smazat. Bejt to můj inzerát,asi by mě to sra.. :(
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Drak

téma je zamčeno. Všichni určitě četli pravidla fóra, tak se podle nich chovejte. Pro zapomnětlivce :

Pravidlo 1. Jsme všichni lidé. Nikdy nezapomínej, že ten, kdo čte tvůj příspěvek je člověk – osoba, kterou můžeš snadno urazit a ponížit.

   1. Není slušné urážet druhé.
   2. Nikdy nepiš na Internetu nic, co bys nedokázal druhému říci do tváře.
   3. Když už chceš druhého napadat, sděl to předem.

Pravidlo 2. Řiď se na Internetu stejnými pravidly jako v reálném životě. Tedy:

   1. Chovej se eticky.
   2. Porušování zákona je špatná Netiketa.

Pravidlo 3: Uvědom si, kde se zrovna nalézáš.

   1. Netiketa je na různých webech různá.
   2. Nejdříve se dívej kolem sebe, pak se projev.

Pravidlo 4: Měj ohled na ostatní.

   1. Je v pořádku, když si myslíš, že to, co právě děláš, je nejdůležitější věc ve vesmíru. Ale neočekávej od ostatních, že s tebou budou souhlasit.
   2. Přečti si nejdříve rady či FAQ (tento dokument), než se aktivně projevíš.
   3. Zvaž, kdy je dobré použít přímý mail (oslovit přímo) a kdy umístit příspěvek do veřejné diskuse.
   4. Piš příspěvky, které jsou k věci. Máš-li příspěvek na jiné téma, najdi pro něj vhodnou diskusní skupinu.
   5. Pokud nesouhlasíš s obecnou úrovní či zaměřením serveru či diskusí, neříkej všem ostatním, jak jsou pitomý. Prostě jdi pryč.

Pravidlo 5. Nedělej ostudu sám sobě.

   1. Zkontroluj si po sobě pravopis.
   2. Piš o tom, čemu rozumíš a tak, aby to dávalo smysl.
   3. Nepokládej „návnady“ pro flame-war. (Neprovokuj.)

Pravidlo 6. Poděl se o své znalosti.

   1. Znáš-li odpověď na kladené technické otázky, pak ji poskytní.
   2. Pokud obdržíš odpovědi od uživatelů přímo do e-mailu, vytvoř shrnutí, „FAQ“ a umísti jej do diskuse.

Pravidlo 7. Měj svou vášeň pro diskuse pod kontrolou.

   1. Neodpovídej na provokativní příspěvky.
   2. Nenadávej ostatním za chyby v českém nebo anglickém jazyce.
   3. Jestli jsi umístil provokativní příspěvek nebo jsi spustil či přispěl k „flame war“, omluv se.

Pravidlo 8. Respektuj právo na soukromí druhého.

Pravidlo 9. Nezneužívej svou moc (například i expertní znalosti). Čím více jí máš, tím je důležitější, abys s ní zacházel citlivě a korektně.

Pravidlo 10. Promíjej chyby ostatním. Také jsi kdysi s počítačem začínal!

Pravidlo 11. Řadně vyplň údaje v profilu. Usnadníš ostatním členům odpovědět na otázky. Důležité je Typ, rok, obsah motoru a provedení vozu. Případně místo bydliště.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)