GalantWeb

K:sředové hodiny funkční na galanta r 2000 prostě ta generace žraloka

Offline koty

koupím hodiny středový nejvíc mi jde o displej s tištěným spojem ,protože jsem ty sví asi oddělal
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

zajeď si na vrakoviště, za pár šupů to tam jistě budou mít...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline koty

neznáte dobrý vrakáče na mitsubishi kde mají věci na galanty někam už jsem psal,ale neodepsali a ještě sháním přední levé světlo nebo tu skleněnou parabolu aby nebyla poničená bez pavouků od kámínků
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline morfes

V levém sloupci je položka Partneři a tam je AutoNagano, které bych doporučoval...mají tam hodně věcí.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
neznáte dobrý vrakáče na mitsubishi kde mají věci na galanty někam už jsem psal,ale neodepsali a ještě sháním přední levé světlo nebo tu skleněnou parabolu aby nebyla poničená bez pavouků od kámínků


Po tom světle se Ti junu mělo by se mi jaště někde válet....(skleněný)....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

OK děkuji moc,s tím světlem se tedy podívej potřebuji levé (řidičovu stranu) aby bylo cajk a neponičený. ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
OK děkuji moc,s tím světlem se tedy podívej potřebuji levé (řidičovu stranu) aby bylo cajk a neponičený. ^_^

měnil sem právě leve a to protože sem měl ulámaný plastový držáky ale sklo by mělo bejt v cajku... když ho najdu je Tvý...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

to sklo jsem koukal se dá sundat tak pokud je tedy v pohodě neponičený tak by to bylo bezva.když tak pošli foto toho skla a pak se domluvíme.Mail kotaslukas@atlas.cz
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to sklo jsem koukal se dá sundat tak pokud je tedy v pohodě neponičený tak by to bylo bezva.když tak pošli foto toho skla a pak se domluvíme.Mail kotaslukas@atlas.cz

Na mě nemužeš tak rychle .. kumbál sem prohrabal a ještě sekouknu u našich v garáži ale vidim to bledě... vydrž v sobotu tam jedu...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline koty

ok  ^_^ nikam tě neženu klídek to zas nehoří jen že si se ozval počkám. ^_^
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline fofrmenn

Zdravím
Středové hodiny bych měl a asi i tu lampu jestli jí nebudete mít od kolegy co se ozval přede mnou. Je to z Galanta 97 2,5 6V24. Když tak se ozvěte na e-mail fofrmenn@seznam.cz