GalantWeb

P:galant 2,5 V6 - nové foto

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
mě prodejce říkal že tyhle auta mají svoji specifickou vůni. Sem mu nevěřil
Radouš


Offline Misak

všichni jste čichači uhlovodíkových rozpouštědel :-D   hlavně v letě , když se pěkně odpařují z palubky :-D
Ze vahas, na necem se ujizdet musi, kdyz lonskej matros uz dosel a na novej se ceka :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Ghost Buster

Ze vahas, na necem se ujizdet musi, kdyz lonskej matros uz dosel a na novej se ceka :-D

To dosel brzo  :laugh:

A já si říkal, co mě to k tomu autu furt tak táhne a vona je to závislost  :laugh: :D


Offline Pepe

 Teda vy jste ale ptáci, bacha ať zůstanou nějaká semínka .  -_-
« Poslední změna: 07.02.2011 - 21:59:59 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

Proto se cítíme v těch galantech tak dobře, kdežto v VW koncernu se přímo bojíme!
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Preto fetujem aromu z ostrekovačov  :D :D :D .....ináč mám ten istý pocit. Presne ako tu už niekto spominal. Ked ho necham na slnku , vonia presne tak ako som ho kupoval....  :P
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak to buď rád že nemáš koncerna. Zam smrděj ostřikovače 10 násobně víc
Radouš


Offline tomasssr

Radous: nevíš něco o tomhle sport editionu? http://www.tipcar.cz/mitsubishi/mitsubishi-galant-galant-v6-2.5i-cz-4190227.html

Stojí ve Znojmě v nějaký prodejně,  kamoš se na něho byl podívat, prej momentlně nepojízdnej kvůli spojce, v předu kit vzadu kit, no prej rozhodně neodpovídá stavu velmi dobrý ^_^
Taky na tom netu je už pěkně dlouho, přitom z fotek a ceny vypadá lákavě...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Drak

jistli je to ten, kterýmu prosvítá bílej plnič kolem střešních lišt, tak ten měl před 4 rokama něco kolem 350 tis najeto a prodával ho CA leasing jako zabavenej. Byl jsem si ho obhlídnout a větší past snad neviděl.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
všecky auta maj stočený km jsou to pasti..mělo by to tu být trestný jako v německu a byl by pokoj. Ověřoval sem VIN 10ti aut,když včil kupuji a do jednoho to mělo najeto mín,než před dvěma lety na prohlídkách v servisech  ^_^ nechutný..

jinak by mě zajímal smrad ostřikovačů u koncernu. ..  ? vysvětlit


Offline tomasssr

jistli je to ten, kterýmu prosvítá bílej plnič kolem střešních lišt, tak ten měl před 4 rokama něco kolem 350 tis najeto a prodával ho CA leasing jako zabavenej. Byl jsem si ho obhlídnout a větší past snad neviděl.

Jj to bude nejspíš on, co si pamatuju tak se průběžně objevoval a mizel z inzercí na netu
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
tak o tom autě nic nevím. Kdyby tady jezdily určitě bych o něm věděl. Sporta tady nemá nikdo.

K tomu smradfu z ostřikovačů. Všechno z okna steče do topení, tam se líh odpařuje a uvnitř bych se bál zapálit cigáro. Tohle z galanta vůbec neznám. To se prostě musí zažít. Ale možná je to těma ostřikovačema který u fábky spíš rozprašují což je bezkonkurenčněně nejlíp vyřešeno. Ostřikovače jdou na jedničku ale ten smrad je hroznej
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
octavia,superb,toledo,A6,passat,bora..nikdy sem to nezaznamenal..


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
skus někdy starou fábku. Ta tě překvapí
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
segra si ji chce koupit,tak pak to testnu ,ale u malých aut kde se šetří vším to možný je


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
O těch ostřikovčích ale uvažuju že bych si je dal i na galanta. Ty jsou fakt supr. Doufám že mi to pak taky nebude smrdět :D
Radouš