GalantWeb

prodám galant 1993 2.5 V6 4WD 4WS sekvenční LPG

Offline kandry

takže na prodej je kulatý galant chtěl by trochu povařit,ale nic co by se nedalo zmáknout,fotky na profilu,zelená kůže.spousty náhradních dílů jako jsou silentbloky,přední světla,další nárazník i s mlhovkama i ostřikovačema,váha vzduchu,škrtící klapka,všechny řídící jednotky,přední pružiny a spoustu dalšího.snížen o 35mm a taky rozšířen.cenu nabídněte
« Poslední změna: 10.01.2011 - 15:40:34 od kandry »



Offline Duni


Offline kandry

proc se ho zbavujes ?:) a neni to ten od rafika?
je od něj,nakoupil jsem díly ale nemám čas opravovat,nejspíš jedu za matkou do Anglie pracovat




Offline Rafik

taková škoda, myslel jsem že si s tím konečně někdo vyhraje a bude z toho krásné auto:(( 1km vyjde okolo 2Kč, počítejte spotřebu na LPG 15litrů. Na benzin cca o 2litry méně. Ta cena by mě zajímala, za kolik to hodláš prodat. Kdyžtak napiš do SZ
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline morfes

sakra už když se poprvé prodával tak jsem litoval, že mi proklouzl...a teď asi zase proklouzne :-(
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline kandry

Prodej je za 33k a díly k tomu jsou:pravý blatník,nárazník s mlhovkama a ostřikovačema i s nádobkou ostřikovačů,přední řízení,všechny blinkry,digi panel klimy,komplet škrtící klapka,chladič vody i se saharou,přední lampy,zrcátka,zapalovací cívky,váhu vzduchu,všechny řídící jednotky,přední pružiny,všechny el.spínače na stahování oken,dvě sady kol 17 AEZ a kola ze starého dynamic 4,je tam vyměněna origo z mitsu zadní tyče řízení od 4WS
« Poslední změna: 10.01.2011 - 19:50:24 od kandry »


Offline Duni

ta cena je dobra :P na to co to je zac :) .. snad ho koupi aspon teda nekdo kdo ma teplou garaz a trochu casu .. a bude ho mit rad .. hned bych do nej sel :/ mit ty prachy proste jen k dispozici :/


Offline kandry

ta cena je dobra :P na to co to je zac :) .. snad ho koupi aspon teda nekdo kdo ma teplou garaz a trochu casu .. a bude ho mit rad .. hned bych do nej sel :/ mit ty prachy proste jen k dispozici :/
můj čas bohužel vypršel,díly mám,čas ne:-( doufám že auto najde někoho kdo ho dá konečně do 100% stavu




Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tohle auto je mě nějak povědomý. Není to náhodou kousek kde na tušim www.tuning.cz zkoušeli iridiový svíce a sportovní brzdy?
Páč tahle zelená koženka se i na palubce jentak nevidí


Offline Rafik

jo je. a já ti dám koženka. to je pravá koža  :mellow: Bohužel už se na něm od té doby vystřídalo spousta majitelů a vzalo trošku za svý

http://www.tuning.cz/a205:project-galant/
« Poslední změna: 26.01.2011 - 23:10:25 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed



Offline Jindřišák

U tohoto vlákna si pravidelně poslintám monitor a ukápne mi slza :'(. Přemejšlím o něm už dlouho, ale nevím, co bych dělal s tím starým, už je neprodejnej a vyhodit zainvestovaných 60 klacků na vrakáč zrovna nechci.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline kandry


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ta zelená nevypadá vubec špatně....s kombinací s tou modrou... a odkaz na stránky taky dobrý čtení....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)