GalantWeb

prodám galant 1993 2.5 V6 4WD 4WS sekvenční LPG



Offline LivArt

to by asi šlo, jestli teda jsou v dobrým stavu (moje jsou tak na vyvaření).
Daly by se poslat? Spěcháš na to hodně?


Offline kandry

to by asi šlo, jestli teda jsou v dobrým stavu (moje jsou tak na vyvaření).
Daly by se poslat? Spěcháš na to hodně?
nespěchám,spíše bych potřeboval ještě trocha času,mám teď hodně práce,ještě to nafotím a pošlu o.k.?


Offline Jindřišák

Mám se za kámoše zeptat na kufr s křídlem a lízatko ze předku a prahy pokud máš :-)
« Poslední změna: 15.03.2011 - 23:56:03 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline kandry

Mám se za kámoše zeptat na kufr s křídlem a lízatko ze předku a prahy pokud máš :-)
kufr s křídlem mám,lízátko stříbrné i červené a prahy jsou taky :-)


Offline Jindřišák

kufr s křídlem mám,lízátko stříbrné i červené a prahy jsou taky :-)
Napiš prosím kolik by sis za jednotlivé věci představoval, hlavně aby ten kufr nebyl orezlej a křídlo nebylo polámaný. Muselo by se to stejně dát do laku, kamoš má šedou metlu :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline kandry

Napiš prosím kolik by sis za jednotlivé věci představoval, hlavně aby ten kufr nebyl orezlej a křídlo nebylo polámaný. Muselo by se to stejně dát do laku, kamoš má šedou metlu :)
kufr s křídlem 1000,-  oba prahy za 600,- a lízanicu za 400,- :-D


Offline Jindřišák

Tak to je myslím velmi příznivá cena :) Kdyžtak to nafot a já mu to pošlu, říkal že by to bral, ještě ho napadl nějak vyříznout zadní blatník, že to tam má tukly a navíc by se mu hodily ty rozšířený lemy, ale to bude asi zhnilý co?:(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline kandry

Tak to je myslím velmi příznivá cena :) Kdyžtak to nafot a já mu to pošlu, říkal že by to bral, ještě ho napadl nějak vyříznout zadní blatník, že to tam má tukly a navíc by se mu hodily ty rozšířený lemy, ale to bude asi zhnilý co?:(
ty zadní lemy jsou 99% :-) vyříznout by se dalo kdyby poslal nějaký nákres jak by si to přál :-)


Offline Jindřišák

Jedná se o tohle. Ale asi to bude lepší nechat vyklepat :( Jinak ty 3 věci prej učitě bere, pokud jsou teda v pořádku. Přijel by si pro to osobně, až mu daj auto dohromady.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline kandry

Jedná se o tohle. Ale asi to bude lepší nechat vyklepat :( Jinak ty 3 věci prej učitě bere, pokud jsou teda v pořádku. Přijel by si pro to osobně, až mu daj auto dohromady.
o.k. :-)


Offline Howler


Offline kandry

Jindrišák: Kde jsi vzal to  lízátko zadního nárazníku, ja chci taky :o
ještě v době,kdy jsem chtěl dát galanta dokupy jsem si pár dílů odmontoval z jednoho vraku :-),takže jsem dovezl i čebretý nárazník s lízátkem :-)


Offline Jindřišák

Jindrišák: Kde jsi vzal to  lízátko zadního nárazníku, ja chci taky :o
To je galoš kamoše. Už to měl na galantu když to kupoval, tak jsem mu poradil, at tam hodí i předek a prahy a bude to vypadat luxusně. Křídlo se mu zlomilo, takže chce i to. Jinak Dragon ten spoiler měl myslím taky a říkal, že z německa za 5000, prej se to dost špatně shání. Možná obepsat maily na vrakárny, ale určo za to budou chtít dost.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline kandry

Kandry: takže lízátko už není? :undecided:
je :-) jedno je na autě (střibrné) a druhé ve sklepě(červené)