GalantWeb

Rada před koupí Galanta

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Mohu potvrdit zkusenosti s Nemeckem, koupeno na jare 3 roky zpatky, 97', 2.5, AT, jeste na konci toho roku jsem udelal komplet prace na motoru - rozvody, oleje, filtry co jsem neudelal, plus jedno rameno a jeden kynetak se kterym si nekdo hral uz v nemecku. takze jen dve drobne zavady, zbytek bezna udrzba a auto slouzi bez problemu jiz tretim rokem. Servis v podstate neznam.

Blazne, co tim chtel basnik rict? V6 mazdy ma neco spolecnyho s V6 mitsu?
Mazda V6 engines:
    * J engine - 2.0 L–3.0 L 90° V6 (–1995)
    * K engine - 1.8 L–2.5 L 60° V6
    * Diesel V6 - 4.1 L–5.5 L ZB/ZC V6
    * AJ/MZI - 2.5 L and 3.0 L V6 - The Mazda version of the Ford Duratec DOHC V6. The 3.5 L MZI is the Ford Cyclone engine.


myslel sem ,že používali motor od mitsu


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
čemu se divíte ... v autech vždycky byli jsou a budou prychy... a jsme v čechách takže stáčání a jiné podvody ... na denním pořádku....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline m4rt4s

Kenry: a proto radši japonce, které nikdo moc nechce a tak moc se s nima nešmelí :)

Radši trošku orezlého Galanta s 250 000km, než naleštěného Passata se 140 000km (ale 3x). :laugh: :laugh: :laugh:
2.0 Wagon Sportedition


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
s těma VW/škoda/seat/audi to tady je opravdu složité koupit nestočený kus to je o nervy


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Kenry: a proto radši japonce, které nikdo moc nechce a tak moc se s nima nešmelí :)

Radši trošku orezlého Galanta s 250 000km, než naleštěného Passata se 140 000km (ale 3x). :laugh: :laugh: :laugh:

Přesně jak říkáš....i kolega kterej je mooc opatrnej zjistil že to má stočený ale "jen" o 150 kupodivu vw pasat v6 nafta....
Radši auto s pravdivou historíí než nějakej poskládanej nejistej paskvil....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
chce to VIN ověřit u dealera automobilů a víš na čem si.. to že to má servisku neznamená,že to má tolik najeto kolik to v ní má poznamenáno.. zkusil sem si to na vlastní kůži


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
chce to VIN ověřit u dealera automobilů a víš na čem si.. to že to má servisku neznamená,že to má tolik najeto kolik to v ní má poznamenáno.. zkusil sem si to na vlastní kůži

 jo jo to je jeden z mnoha možnejch typů....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Minulý týden jsem měl v garáži Galant - sedan - černý v černém . Moc pěkné vozítko ale nesedí mi VIN podle v. techničáku. Dle techničáku je vůz prvně registrován v r.2001 a vyroben pro AUSTRIA , ale VIN ukazuje 99.06.3 což mi chybí 2 roky . Takže evropské registrace asi taky kecaj. :undecided: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Minulý týden jsem měl v garáži Galant - sedan - černý v černém . Moc pěkné vozítko ale nesedí mi VIN podle v. techničáku. Dle techničáku je vůz prvně registrován v r.2001 a vyroben pro AUSTRIA , ale VIN ukazuje 99.06.3 což mi chybí 2 roky . Takže evropské registrace asi taky kecaj. :undecided: :mellow:


A kde je ted...? myslíš že by byl k mání ,,...? Doufám že jo a že je to v6.... :-)))
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe


A kde je ted...? myslíš že by byl k mání ,,...? Doufám že jo a že je to v6.... :-)))

Jo, je to V6 , pěkný ale mazel svého pána . Optám se , zdali bude k prodeji . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jo, je to V6 , pěkný ale mazel svého pána . Optám se , zdali bude k prodeji . :mellow:

předběžně s tím pochopitelně nepočítám ... ale uslintal sem si klávesnici.... :-D :-D :-D :-D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)