GalantWeb

Galanty na ND ceny dohodou

Offline Berzelius

Sir Dag:V jakým stavu máš zadní nápravnici(most)..jde mi o nějakej zachovalej kousek.


Offline Sir Dag

Ahoj..zůstal mi jen takový "bordel" Přední, zadní nárazník. Dveře, zadní světla, mlhovky, zrcádka, digiklima, 15 a 14 plecháče (ty nechám za odvoz..je to děs), chladič motoru na 2.0, dále k němu spojka, motor i převodovku. Skla, pár sedaček, tapecírum. Prostě už jen "bordel" :D

jo a boční tuningářské nebo sportovní prahy. Zkrátka to nejsou standartní prahy :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Susi

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 7
Ahoj, nemáte někdo zadní tlumiče na kombajn? díky :)


Offline Werewolf66

jaky mas ty mlhovky? :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline ondraseek

jaky shanis mlhovky?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Werewolf66

Kulatý, co máj čočky. Ty co se dávali před faceliftem
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline ondraseek

ty sem sehnals td dnes jsem je daval na auto vypadaj lip ale asi bych rekl ze i min sviti
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

A kde je foto ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

musim jeste doladit naraznik
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ty sem sehnals td dnes jsem je daval na auto vypadaj lip ale asi bych rekl ze i min sviti
Ty čočky nikdy extra moc nesvítily,proto má facelift skoro 3x větší.


Offline ondraseek

no vy padati lip nez ty hranaty ale taky vic svitily no uvidim jak to bude v mlze bo ve tme to sem nezkousel
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Mám ty velké mlhovky - jak má rob v nárazníku - nechceš je tam dát ? Vypadalo by to líp .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

Mám ty velké mlhovky - jak má rob v nárazníku - nechceš je tam dát ? Vypadalo by to líp .
ty by me tam ale nesedeli bych musel vymenit i naraznik ne?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Detail neznam .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daneczek

Zdravím, tak jsem se rozhodl že můj stříbrný gali 2.0 TD pujde na dily, neco zustane doma do zasoby pro noveho a neco se proda,, tak piste o co by byl zájem. foto u me v garazi nebo v galerii. piste do zprav prosím  -_-


Offline Werewolf66

hele, jakou mas barvu? to je stribrna nebo sediva?

jinak pokud pujde vicko nadrze ze sedanu na kombajna...tak bo taky chci :D
« Poslední změna: 27.04.2015 - 08:23:27 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

není toho sedana škoda pokud jezdí...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Daneczek

stribrny, barva MIT A71 nebo tak nejak.. vicko nadrže uz naslo své místo na novém mazliku :) jinak auto bohuzel dojezdilo, tak poslouzi jako zdroj dilu pro noveho brásku


Offline Jeníček

Daneczku, psal jsem ti PM kvůli dílům, tak dej pak vědět ;)
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Werewolf66

Zdravím, tak jsem se rozhodl že můj stříbrný gali 2.0 TD pujde na dily, neco zustane doma do zasoby pro noveho a neco se proda,, tak piste o co by byl zájem. foto u me v garazi nebo v galerii. piste do zprav prosím  -_-

ja bych vzal motordekl, respektive kapotu...ale musim zjistit jakej mam kod barvy
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!