GalantWeb

Co s nepojízdým galantem 1998 2l, 100kw

Offline Padlo

Ahoj,

Potřebuji prosím radu - dědův galant dojezdil, odešla mu spojka a už do něj nechce dávat peníze. Tak se mě dnes zeptal, zda bych to já nebo někdo z fóra chtěl, ale že si není jistý, jak se to udělá s převodem/odpisem. Sám v tom mám zmatek. Já mám galanta 2001, mně se z něho nehodí asi nic nebo jo? Poraďte prosím. :) Samozřejmě beru kola. Jinak to buď někomu odvezeme nebo si pro to přijedou ze šroťáku. Motor šlape jak hodinky, 220tis najeto. Stojí v Královehradeckém kraji, kousek od města Jaroměř.



Offline Pepe

Pro tvé auto se hodí středové fukary s tlačítkem varsvětel . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001




Offline nojman

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 9

Offline Pepe

Spojka Valeo nebo LuK jsou v ceně kolem 6 000,- kč a ještě zaplatit práci . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
Jde to pořešit i okolo 4tis + jeden výkend vydrbane práce v garaži


Offline Pepe

Stačilo mi dělat Padlovi rozvody na V6, ramena , tyčky a čepy řízení  ..... a ještě to není vše .  :roll:
« Poslední změna: 16.07.2015 - 16:11:44 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
do rozvodu by se mi moc nechtělo (naštěsti to nemá časování vaček) ale to ostatní už mam taky za sebou, spojku už 3x  :D


guest2672

  • Host
Ahoj,

Potřebuji prosím radu - dědův galant dojezdil, odešla mu spojka a už do něj nechce dávat peníze. Tak se mě dnes zeptal, zda bych to já nebo někdo z fóra chtěl, ale že si není jistý, jak se to udělá s převodem/odpisem. Sám v tom mám zmatek. Já mám galanta 2001, mně se z něho nehodí asi nic nebo jo? Poraďte prosím. :) Samozřejmě beru kola. Jinak to buď někomu odvezeme nebo si pro to přijedou ze šroťáku. Motor šlape jak hodinky, 220tis najeto. Stojí v Královehradeckém kraji, kousek od města Jaroměř.
do Jaroměře to nemám tak daleko třeba se domluvíme


Offline Padlo

Ahoj, ja jsem ted na vodě, takze jsem mimo civilizaci a Galant stoji u baráku a dědu jsem ukecal at počká do příštího tydne, takze pak to rozlouskneme;) vydržet prosim. A moc děkuji pepemu za praci na mem galantu, jak již zmínil. Bez něho bych byl v háji. Nemůžu si ho vynachválit!


Offline Sir Dag

Tak co s nepojízdným Galantem..ta moje nemoc pro galanty......

No nebudu to prodlužovat zkrátka galoše jsem přitáhnul a udělal menší rozborku a začal s opravami. Jak se věc má? Tři dny po práci jsem si lehnul k autu a žačal....: takže nová komplet sada spojky, vyměněné oba blinkry za bílé, nasazená nová kola, vyměněná baterka, připravený olejový filtr a vlnovec.
Co zbývá udělat? Takže výměna vlnovce, všechny desky,kotouče, repas třmenů, kupit pneu, udělat lak, vyměnit olej a všechny filtry, udělat klimu, vyměnit polámané plasty no a pak poladit interiér :)

takhle vypadá aktuálně..líbí? akorád si dopřával koupáníčko :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Padlo


Offline Pepe

Není co dodat - pěkné . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Braen

  • Galant, 1999, 2.0l 4G63
  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6

Offline Sir Dag

Spojková sada na 2.0 valeo i s dopravou a olejovým filtrem meyle z automedika 1880 Kč .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Spojková sada na 2.0 valeo i s dopravou a olejovým filtrem meyle z automedika 1880 Kč .-)
To snad ani nejde. :o


Offline Sir Dag

Tak jsem dneska úspěšně sám sundal nenásilným způsobem převodovku. Bohužel po výměně spojky a tudíž zpojízdnění galoše se přišlo na to, že čtvrtý kval vylítával. Takže sundáno a připraveno pro montáž jiné kterou už mám též sundanou a připravenou :D
No dále...musím říci, že desky když jsem vyndal tak se mi rozpadaly, prostě paráda. Pístky zarezlé na krev, že nešly ani ven. V kotoučích jsou drážky jak tobogán. No ještě si sním chvíli užiji  ](-:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Jeníček

tak ty ses konečně vrhnul do sedana jo?  :evil: dávej sem fotky.. :)
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť