GalantWeb

Kúpim Galant 2.5V6

Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Čaute, kúpim Mitsubishi Galant 2.5V6, ideálne vo výbave Avance, po facelifte optitron budíky a pod., ne kombi ale sedan ... ja viem, že v ČR aj na SK je to bída s voctem, ale aj tak skúsim :)


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Čaute, tak ak niekto má kludne pošlite foto na mail: kubo.slovak34@gmail.com ..... skúste aj kombi, ale musí byť manuál 2.5V6 ... díky :)


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Ahoj Kubo. Koukám každý den po inzerátech (ze zvědavosti, pro porovnání a tak) a bohužel, poslední dobou jsou převážně 2.0 a 2.4... těch 2.5 V6 jsem za poslední dobu potkal fakt málo... Ale nevzdávej to, on se objeví :-) vyplatí se čekat... a když nenajdem, tak ještě je možnost dovozu... Každopádně, kdybych na něco narazil, dám Ti vědět :-)


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
v polsku sú niekedy pekné kusy... volakedy tam niekto predával 2.5V6 dovoz z nemecka, asi pred rokom aj 8 kusov mal v krásnom stave väčšinou vo výbave avance..  ](-: ... teraz sa tam niekedy niečo objaví, ale to čo je za dobrú cenu, tak za dva dni je to fuč.. a ďalšia vec, predávam svoj Lexus IS200 a to kým sa predá, uff..  ](-: ... teraz je jeden na predaj na východe Slovenska, ale vraj ho už tiež pozerajú... celé zle.. :D a čo som bol včera poezrať jedno kombi, tak bolo hnilé už, riadiaca páka mala vôlu jak keby nebola ani pripevnená a sa mi zdá ako keby klepala kluka... pri akcelerácii triaslo celým autom... :D no, slabé no :/


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Ahoj, tak už jsi pořídil?
Na bazoši se objevil zajímavě a docela vtipně napsaný inzerát :-D

https://auto.bazos.cz/inzerat/92553169/Mitsubishi-Galant-V6.php

Akorát to asi nebude Avance a nebude mít pozitron. budíky...


Offline Pepe

Ročník ´97 nemá ani pozitron ani SE .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Kubo 34.. promiň mi to rejpnutí..ale on existuje faceliftovaný Avance? Zkrátím to. Avance je výbava jak jsi sám napsal. Tato výbava se vyskytuje u autáků až po roce 2001 kde jsou jak optitronové budíky, tak spustu dalších hezkých vychytávek v etaxu atd .-)

 Takže pokud uvidíš inzerát kde je rok 99 či 2000 tak zbystři a s největší pravděpodobností to bude mít jen bodykit..u té 2000 kolem listopadu, prosince by se dalo třeba ještě polemizovat (ikdyž nic takového jsem ještě neviděl :D )..ale jinak ne..jinak to prostě bude vždy jen přestrojenina .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
Hele Dagu já procházím české bazary každý den... A sport edition s motorizací 2.5 V6 manuál a sedan... Je v ČR momentálně velice těžko sehnatelná kombinace... Už musí být, když už se objeví s motorem V6...

Ono kdo to auto má a není ve finanční krizi, tak to prostě neprodá :-)


Offline Sir Dag

však já také neříkám, že jich je vela...Jen o pár slušných galících na prodej vím..Ovšem také nejsou na inzerátech .-) Jde o to, že majitelé chtějí, aby se dostali do dobrých rukou a tak na prodej nespěchají.

Nicméně to nemá nic společného s tím co to vlastně výbava Avance je a do čeho se montovala.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue