GalantWeb

Koupím silentbloky

Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Zdravím,
sháním a nemůžu sehnat silentbloky pod nápravnici vepředu. Potřeboval bych po dvou kusech od MB910464 a MB910170. Neválí se někomu doma?


Offline Pepe

 Buďto vymačkané staré , nebo nové od Mitsubishi .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Mitsu je nemá ani už neumí objednat, protože už se nevyrábí... eBay se tváří též zle.... bral bych možná i staré a zkusit je poslat na "repas"... svoje tam moc poslat nechci, protože by muselo byt rozdělané auto...


Offline Pepe

 Pak zůstává záchranář Dag - pokud je nevyházel s karoseriemi . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

Ty druhé jsem kupoval minulí rok zkus je objednat přes eshop.autopalace.cz


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Ne, nejde. Objednal jsem a pak mi volali, že nic...


Offline Pepe

 /www.megazip.net/zapchasti-dlya/mitsubishi/stopper-fr-axle-crossmember-MB910170?q=MB910170&gclid=EAIaIQobChMIp6rN0PCS3gIVrL_tCh3Wxg6rEAAYASAAEgL7afD_BwE
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Venda_K

Jeden známý z práce povídal že na našeho Galiho pasuje celkem dost dílů z Renaulta 19-tky a ta cena je o dost nižší. Tak to můžeš zkusit objednat na Renaulta 19, a pak dej vědět, zda to sedí :D Držím palce :D
Mitsubishi Galant sedan 2,0L 100kW rv. 99 (GLS)     Motor 4G63 SOHC MPI     VIN: JMBSNEA2AXZ001031


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Díky, z devatenácky to zní dobře, ale asi neměl přední lichoběžníkovou nápravu uloženou do nápravnice....

Megazip vypadá zajímavě, mají tam prej skladem oba. Jen si tedy musím první dobít účet na paypalu... Pak to zkusím objednat, měli by tam mět oba typy.(kartu takovýmto eshopom dávat nechci, už jsem si měl dávno zřídit druhou pro tyto eshopy...)


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Tak mi odpoděli z megazip.net, že nic nebude, protože už to není skladem. Nuž snad vrátí i ty peníze...

Takže má nekdo aspoň jeté?



Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Jo, tam jsem chtěl poslat ty jeté. Tak nějak předpokládám, že mi je nevyrobí na základě čísla. Nebo se pletu? (Své auto tak dloouho rozebrané pokud možno nechci, ale možná to tak skončí)


Offline Pepe

Dagu , ty nemáš žádné gumy mezi kastli a nápravnici ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

vsechny napravy udelaly papa a zkoncily u novych majitelu..proto jsem neodepsal....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Radec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 48
Ok, díky za snahu. Pak to odložím asi na zimu a nechá se to auto rozebrané delší dobu.

Ale třeba se ještě někdo ozve...