Forum > Akce a srazy

sraz

(1/19) > >>

Rob:
BUDE letos nějakej sraz-nemyslím přímo mimonˇ,...´, ale ikdyby , plánujete něco? mitsubishi club se snad chystá na mimon,ikdyž loni se říkalo, že skončila jednou provždy.Nejsem zastánce srazu tisice aut a desítek přiožralých "nejlepších" POLÁKU- VIZ HRADEC, z toho deseti aut upravených na urovni ,ale ne styl jako třeba na stodváctce křídlo a honem se jet pochlubit na sraz tuneru,tím se nesměju 18-ti letym tunerum, každej jsme nějak začali bastlit,ale ty naše krasavce někde nějak představit, všichni máme málo času, ale ptám se.

Drak:
Připravuje se Brtnice 2008. čekám až mi majtelka penzionu potvrdí termíny a pak se tu rozhodne přesný termín.

Rob:
jo tak to bych s mladym určo udělal výlet.

Begy:
pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o

jirka:

--- Citace: Begy kdy 04.02.2008 - 23:11:00 ---pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o

--- Konce citace ---

Se ti nedivím,když se o tebe staráme líp jak o vlastního.  -_- Příště dostaneš na krk cedulku s číslem pokoje páč to není možný z tebe dostat  :laugh:  :laugh:

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi