Forum > Akce a srazy

sraz

<< < (2/19) > >>

Zion:

--- Citace: Begy kdy 04.02.2008 - 23:11:00 ---pro mě ze srazů zůstaly jen Brtnice a "Mychakov"
radši mám  lidi co si mají co říct a drží hlavně partu než haldy pomatených magorů  :o

--- Konce citace ---
Teda Begy a ke me nepojedes joooooo  :lipsread: to je teda kamarad a ze prej jedine partu kde si maji co rict ale na me se vykasle ... teda to jsou veci  -_- -_-

Begy:
a Zioncity  :kiss:

Rob:
23.8.2008 mimon, nakonec mě syn ukecal a jeli jsme,ale žádná sláva, viděl jsem tam 3 žraloky galanty, z toho jeden modrý v kombíku si vyzkoušel i sprint.VByl tam i borec s červenym 3000gt s kerb. sáním místo pp světla,ladil to tam jak mohl, ale jak dopadl ,nevím, dlouho 1. byl borec se starým civicem v turbu,lambo mucilego bylo o 3 sec. pomalejší než honda  -_-..........Nabízeli tam 5-ti minutový let vrtulníkem pro 3 osoby za 1500kč :'(.A ještě přidám reakce jiných, ty pozitivní, udělejte si názor sami.........http://www.mitsubishiclub.cz/msgboard_posts.php?topic_id=45541...............a citace.................. .............. jj...jak píše Lukínos...tyto dvě nehody nas postihly, pže sme se zrovna chystali odjet. Organizátoři zastavili věškerou dopravu, pže na tom centrálním náměstíčku měl přistát vrtulník RZS...no takže nastal totalni kolaps...protože se nedalo hnout nikam...navíc organozátoři zavřeli hlavní výjezd kvůli té další nehodě, takže výjezd z areálu nám trval přes hodinu... No co říct...u takovéto megaakce kde je 10tis. aut a 30tis. lidí by byl zázrak kdyby se nic nestalo..z takového množství lidí se najde vždycky pár debilů, který musí udělat nějakej průser...navíc ten motorkář neměl ani helmu..     

Misak:
Zdarec robbe,

Na sprintech nas bylo vic - Ja s kombikem (jak si mohl videt, docela jsem ztracel, holt automat), redbull se sedanem, pepamoto s eclipem a sikihawk s lancerem.
A solo pak jeste zavodilo nekolik evicek v cele s Alesem s Evo X

Rob:
takže učast mitsbishi hojná, já jak jsem to procházel, tak jsem nestihl vidět všechno.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi