GalantWeb

Ukradli mi Galanta

Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
taky mi to je lito,ze drakovi corli auto jsou to hajzli bych jim prsty na petkrat polamal


Offline Alik

draku spinacka + klicek poslano!!!!!!!!! :'(
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


miroslav1

  • Host
Taky upřímnou soustrast a chtěl jsem se zeptat kdyby jsem ho náhodou zahlíd
jestli ten LP blatník je pořád černej nebo už byl v laku


Offline Drak

Byl jako je na fotkach, akorát už sem z něj sloupal ty barevný polepy na boku
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Mike@myška

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Lituju tě, mě někdo ukrást miláška :'( a našel bych ho,tak mu ustřelím palici a zakopu pod strom.


Offline ŠLAUCH

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
Zdravím všechny Mišáky,nejsem tady moc často,ale krádež Drakova Dynama mě celkem zaskočila.Myslím si,že jestli s tím chce někdo jezdit,tak určitě ne u nás,protože to už by někdo poznal.
Buď jelo směrem na východ a vzhledem k tomu,že jsem z Moravy,tak se zkusím rozhlídnout tady,anebo už je v deusch či jinde.Z Prahy je to kousek,takže Ti kdož jste na západ od metropole,mějte oči otevřené.Až ho chytnete,tak  :worried:
Šlauch


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
to nebude jirka.. kdyby se to dalo snist, tak mozna a mohl tim jeste podelit deti.. ale takhle.. to nebude on...  ^_^

To je mně Draku líto  :'(  pár dnů jsem na webu nebyl tak jsem to nevěděl, ale víš jak se to říká trefená husa nejvíc kejhá   :undecided: zaměř se na Bada stýská se mu po mišákovi ,bavorák ho nenahradí  :mellow: na moravě jsem nezahlíd ani Bada ani tvého galoše.
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline BAD

To je mně Draku líto  :'(  pár dnů jsem na webu nebyl tak jsem to nevěděl, ale víš jak se to říká trefená husa nejvíc kejhá   :undecided: zaměř se na Bada stýská se mu po mišákovi ,bavorák ho nenahradí  :mellow: na moravě jsem nezahlíd ani Bada ani tvého galoše.
já myslim že nejenom s galošem ale vůbec se značkou myšivbuši sem dávno vyrovnanej  :worried:  -_-
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline marsec

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 26
Dlouho jsem tu nebyl a ted teda koukam... :[[
U galose poznas verzi podle kdejaky mrizky, tak verim tomu ze se najde a vrati se ti...
Tak teda koukam po bilejch galantech
« Poslední změna: 10.02.2007 - 09:25:58 od marsec »
'92 Mitsubishi Galant Dynamic 4
'91 Toyota Supra MKIII turbo


Offline jackson

draku, ako to nakoniec skoncilo. naslo sa to auticko?


Offline Drak

nic se nenaělo, nejspiš se hned rozpadlo na díly.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nechybí někomu červený žralok sedan +- 1998, u nás na Praze 6 u výjezdu ze strahovského tunelu na parkovišti bývalého autobazaru-pod koupalištěm Petynka tenhle stroj parkuje a zdá se ,že dlouho.... :(, možná tam fakt jen parkuje, ale mohla by to třeba být i odložená čorka.Píšu to sem ,jen jako případný upozornění.


Offline morfes

hehe robbe já koukám na výjezd ze Strahovskýho tunelu :D Petynka je přes ulici :) v jaký je to přesně ulici?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy



Offline Misak

Morfes, ty taky kempujes ve Stresovicich? Neni nas tu nejak moc?
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline morfes

jj přes týden tady, přes víkend v Poděbradech :) už aby tady dodělali ty tunely...furt nám pod oknama jezděj stavební kamiony :-/
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy



Offline Macko

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 87
  • 2.5 V6 120 kw 24V
kurvam ruce usekat.... :big grin: Asi se nenašel, co?
« Poslední změna: 28.01.2016 - 10:51:15 od Macko »
2.5 Byl a 2.5 Bude!


Offline Drak

nenašel, ten byl nejspíš hned rozebrán na díly
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dobsonie

  • Alone in the darkness
  • GalantWeb Woman
  • *****
    • Příspěvků: 457
  • Hyghway Patrol Police Queensland
Čumáčku ...
Ten nebyl na díly ...
Byl na objednávku , respektive obě byly na objednávku .
Akorát že imobilizér nad nimi zvítězil  :mellow:


A krom toho , kdysi jsem ti psala SZ , kde jsem ti vysvětlovala jak to funguje na právě těchto webech + že to máš rozeslat formou hromadné SZ všem ...

Udělal jsi to ,  nebo jsi mě úplně odsoudil  :(
Dobso...