GalantWeb

Klubová trička

Anketa

Jaký naávrh na klubové triko?

Návrh od in4mator
2 (25%)
Návrh od Werewolf66
6 (75%)

Celkem hlasovalo: 8

Hlasování ukončeno: 23.12.2015 - 06:31:39

Offline Werewolf66

Mno, pred nějakou kratší dobou mi doma pristála tiskárna co umí přímej tisk na textil, tak mě napadlo, jestli by byl zájem o trička Galantwebu. Ještě sem nevymyslel konkretní návrh, takže budu rád za jakýkoliv nápad. Jinak by nebyl problem pro kazdeho udelat vlastni navrh, nevim treba : motor,karoserie,rok...nebo fotka vozu a tak.....a cena asi 300kc,...mozna levnejsi.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Majk MG

s chutí do toho dáme hlavy dohromady navrhneme logo  a je to :) myslím že pár drobných by každý na triko našel .....já bych vzal klidně 3 kusy :)


Offline Majk MG

myslím si že by na tričku měla být silueta galanta Kombík nebo sedan ...jak kdo bude chtít. na rukávu trička třeba napsáno galantweb.com. Nebo kod motoru například 6A13. chce to někoho kdo je šikovný a umí v nějakém programu. Drak by možná mohl mít ještě samolepky galanwebu nebo alespoň fotky jak vypadají .... od toho by jsme se mohli odpíchnout   -_-


Offline Majk MG

třeba tohle nebo by tam mohlo být napsaný " 6A13 powered "


Offline Werewolf66

jo super, o by slo :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Majk MG

trošku jsem tvořil ....


Offline Pepe

Bral bych obě -galweb i 6A13 . Až se rozhodnete pro barvu trika ,napište.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

barva je mi jedno, co by jste chteli, ted mam doma jen cerny
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

jinak za me neco takoveho :

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

s tim ze kazdej by si mohl vybrat motorizaci.

ad: kdybyjste nekde potsakli ten fond kterym to je psany, dejte mi prosim vedet :)
« Poslední změna: 14.12.2015 - 12:19:31 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe


ad: kdybyjste nekde potsakli ten fond kterym to je psany, dejte mi prosim vedet :)


zkus tohle : http://www.dafont.com/bitsumishi.font
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

tak fond sem nasel a tak par nastrelu:



Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Že bys dal odkaz na ten font ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Velikost L  v provedení Galantweb.com a 6A13 2,5-V6 , to je 2 kusy. Barva černo-bílá-červená .
« Poslední změna: 14.12.2015 - 15:39:15 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Že bys dal odkaz na ten font ?

Pismo se jmenuje : Bunken Tech Sans STD wid a je placenej :/

Pepe: jinak jeste chvilku pockej, jeste to neni uplne hotove....ja tam chci jeste nekam vecpad napis galantweb...ale jeste nevim kam
« Poslední změna: 14.12.2015 - 17:55:25 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Majk MG

nápis galantweb.com by mohl být třeba na rukávu trička nebo v místě kde má člověk srdce (nevím jak se tomu říká v tričkárně :D )


Offline ondraseek

a co sedan by nebyl?  ^_^
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Majk MG

no nemůžu právě nikde splašit takový obrázek v sedanu .... taky bych radši protože mám sedana .... zkusme  to vygoooglit :D


Offline ondraseek

co todle
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos