GalantWeb

RCčko na prodej

Offline morfes

Pardon, že to nijak moc nesouvisí s Galantama, ale jsme fanoušci aut a to japonských :D

Prodám elektrické RC od fy Tamiya na podvozku TB-01 - čtyřkolka s hliníkovým kardanem - s kastlí Raybrig (Honda) NSX. Podvozek je to jeden z nejtvrdších co se dělal a dá se použít na hodně tvrdé zacházení, včetně terénu! Já ho používal na silnici popř. tělocvičnu, takže stav je výborný!

Co je obsahem - originál krabice (dovoz z Honkongu), podvozek s motorem RS500 (to je nějaký obyč, ale lítá to pěkně), kapalinovými tlumiči apod. - bližší informace doplním, pokud by měl někdo zájem. Dále baterka (tak na 30 minut ježdění) a ovladač - páčky, nic profesionálního, absolutní šmejd co jsem našel (ten parádní, co jsem měl jsem už dávno prodal).

Jenom nabýt a jezdit. Já to měl na hraní a teď se mi to tady válí už pár měsíců, protože na to nemám čas. Tak kdyby někdo chtěl třeba pro odreagování :)

Cenu bych si představoval 2 500Kč.

Tady ještě odkaz na oficiální Tamiya stránky:
http://www.tamiyausa.com/product/item.php?product-id=58315
« Poslední změna: 22.10.2010 - 22:39:29 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Tady v Letňanech maj kluci pěknou dráhu venku - teren - a lítaj s RC modelama na Líh a éter . Kurňa já bych si hrál , no prd , nemáš čas dědku .    Optám se . :mad: :mad: :P
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky bych doma něco vyštrachal ,ale benzínáky 1:10 škoda octavia vrc,škoda 110,bugina,......ale jsou již nepojízdné,taky neni čas to dát dokupy.