GalantWeb

Dotaz - Signalizace žhavení - 2.0 Td

Host · 12 · 4849

xjojo

  • Host
Mám dotaz ohledně signalizace žhavení. Je u Galanta 2.0 TD 1994, někde "kontrolka" žhavení?
« Poslední změna: 06.02.2006 - 10:42:51 od xjojo »


Offline machozs

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 2
mam uplne to samy na 1.8TD 1992.taky zadna kontrolka,jen to lupne a zaroven se o trochu vic rozsviti mazani :D .. jenze ja tam mam budiky asi z colta nebo neceho jinyho,protoze nemam otackomer ale rucicku jo  :confused:  


xjojo

  • Host

Offline vana

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8
ahoj, mám galanta 2.0 TD a ač jsem hledal jak hledal, signálku žhavení ne a ne najít. Kdo ví, jestli tam vůbec je. vana


Offline ivovik

ahoj, mám galanta 2.0 TD a ač jsem hledal jak hledal, signálku žhavení ne a ne najít. Kdo ví, jestli tam vůbec je. vana

A kolkatku rocnik mas? Lebo na 92 fakt kontrolka nebola a co ja viem,tak od roku 97 TDca kontrolku maju a je tusim pod otackomerom,oranzova.


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Galant od 93 kontrolku žhavení má, červeně podsvícená v pravé části nad ukazatelem teploty, jsou tam dvě kontrolky, ta v pravo je tuším SRS a ta vlevo je žhavení. Zkontroluj, jestli nemáš prasklou žárovku.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline vana

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 8

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
kdyby něco, tak v manuálu pro galoše je komletně rozepsaná palubka, skus prolýzt downloads. Nevím ve který části to je, ale počítám že to bude někde hned zezačátku


Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
kdyby něco, tak v manuálu pro galoše je komletně rozepsaná palubka, skus prolýzt downloads. Nevím ve který části to je, ale počítám že to bude někde hned zezačátku

v manuálu v downloads to není, ve skenu chybí jedna stránka :evil: (str. 56) a hádám, že to je zrovna na ní.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline invisibleone

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Díval jsem se do své uživatelské příručky (něm./fr.) a tam jsou ty stránky krapet jinak, ale je tam obrázek, který indikačku žhavení popisuje.
R.I.P. Galant '94 2.0TD


xjojo

  • Host
Takže jsem demontoval kastlík s budíky a kontrolkami a zjistil jsem, že tam kontrolka je. Opravdu je vedle "SRS" nad teplotou. Žárovka je vpořádku a přesto nic "nesignalizuje" - nerozsvítí se. Chyba bude asi někde jinde. Bohužel na tom tišťáku nejsem schopen nic dohledat.