GalantWeb

LOGO

Offline Alik

no v novinkach se se docet o tom co by sme mohli udela s tim logem...tak ja bych byl pro tricka a asi pro ten ramecek na znacku..aby tam byla webovka....kdyz by se tohle udelalo tak ja ybch bral obe veci 100%....ja sem nasel ze tisknou triska na www.autosamolepka.cz za 200kc ale kdyz by se jich udelalo vic tak si myslim ze by dal slevu..co vy na to ???? :)  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no na minulém srazu jsem trička sehnal za 100/kus  B)

(ale tiskař to prý přepísknul, protože reálná cena byla tak 120, ale ze známosti to tak nechal - takže příště to bude o chloupek dražší)


Offline Alik

za 120??tak to si jich koupim na 20let dopredu abych mel co nositt :hehe: to je fakt v poho..ale aby to triko neco vydrzelo...to by se mohlo predat na srazu...a jeste ybch udelal ty ramecky na znacky...cepici nenosim tak je to zbytecny....
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Alik

za 120??tak to si jich koupim na 20let dopredu abych mel co nositt :hehe: to je fakt v poho..ale aby to triko neco vydrzelo...to by se mohlo predat na srazu...a jeste ybch udelal ty ramecky na znacky...cepici nenosim tak je to zbytecny....
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
mám ještě jedno doma. Jelokož se přidělávat nebudou - tudíž se jedná o sběratelskou raritu. Jsem ochoten ho přenechat nejvyšší nabídce. Začínám tedy licitovat, kolik nabízíš?  ;)  


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jinak nápis nebo nějaký logo na rámeček SPZ skusim zítra vypálit laserem v práci. Pokud to půjde, tak to bude zadáčo

na černý to asi moc vidět nebude, nevím jestli se dělají i jiný barvy
« Poslední změna: 16.08.2005 - 18:18:54 od Begy »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ale naprosto dokonalý by bylo sehnat černou na která by byla vrstva barvy. Tu bych laserem odpálil do tý černý. No skusim se pozeptat po reklamkách jestli o něčem takovym nevědi


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Alik

no to pozjistuj co by za to chteli a myslim ze nejs,e jediny kdoby je chtel ja bych di vzal 6ksmozna i vic.....ze bych si to dal treba i na kolo :hehe: a ze vydrazujem triko???
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak jsem zkoušel ten rámeček pod SPZ. čistě laserem to moc nejde. Skusim se zeptat tiskaře, kolik by stálo natisknout dolu bílej proužek, do kterýho bych to pak vypaloval.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
dělal jsem to jiným laseru, který není určen na plast, na jiným se to ale zase nezabarví jinak :(
každopádně tudy cesta nevede. Opracdu jedině dole bílej pásek do ktrýho bych to pálil. To bych dělal na jiným laseru, který by to takhle flekatý neudělal
« Poslední změna: 17.08.2005 - 12:18:13 od Begy »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web