GalantWeb

Chvilka Vánoční nostalgie

Offline Pepe

Je 23.12.2011 a po celodenním běhání kolem plotny si konečně můžu sednout a popřát Vám, přátelům známým či neznámým, příjemné prožití svátků zimního slunovratu - svátků Vánočních - hodně zdraví , štěstí , spokojenosti i zdravé zloby(na spalování tuků)a co nejvíc kilasů najetých s Vašimi miláčky .  Pepe
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Je 23.12.2011 a po celodenním běhání kolem plotny si konečně můžu sednout a popřát Vám, přátelům známým či neznámým, příjemné prožití svátků zimního slunovratu - svátků Vánočních - hodně zdraví , štěstí , spokojenosti i zdravé zloby(na spalování tuků)a co nejvíc kilasů najetých s Vašimi miláčky .  Pepe


Tak bych se připojil Tobě Pepe a všem ostatním tak krásné svátky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

Také se připojím a přeju všem klidné prožití svátků Vánočních. -_-


Offline Berzelius


Offline BlackJack

Připojuji se k přání, aby tyhle Vánoce a nadcházející rok byl pro Vás všechny úspěšný. Přeji mnoho dárků pod stromečkem, klid a pohodu mezi svátky a hlavně mnoho zdaru do nepohod, které by mohli Vaši cestu zkřížit ve všední dnech.

Nezapomenu ani na naše miláčky, pro které nastala zima. Sůl a případné ťukanečky ať jsou zažehnány!

Vánoce nejsou o penězích, dárek nemá finanční hodnotu k obohacení každého z nás. Člověk by měl být šťastný, že je obdarován i z toho nejmenšího dárku. Láska k bližnímu svému se nevyjadřuje penězi, ale překvapením a vzpomínkou pro každého z nás ...

Radost se dá vykouzlit i jinak - moje přítelkyně (čerstvá řidička), měla radost, když jsem ji dnes poprvé usadil za volant Galanta a nechal řídit na cestě od mých rodičů k jejím. Na jejích tvářích bylo vidět nadšení z toho, že svou cestu zvládla i přes třásoucí se kolena.  -_-

Tak jo kluci, ať slouží ... vše nej !
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline maxx2

Prijmite aj od Nás zo Slovenska prijemne prežitie týchto sviatkov a veľa zdravia a šťastia aj v Novom Roku,aby nam to šlapalo tak ako má. -_- -_- -_-
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ahojte kluci, sice trochu později ale rovněž bych rád popřála toho zdraví a štěstí, co jiného člověk v dnešní zkažené době potřebuje aby přežil?

 Dále rovněž přeji spokojenost s našimi plechovými miláčky jak bez nehod tak i bez technických problémů. Jo a ještě těm našim japonečkům bych přál, aby se jich český zatupělí národ přestál bát neboť si myslím že jsou to spolehlivé auta za málo peněz.

No prostě všem všechno nej do nadcházejícího roku 2012.

čau Honza -_-
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline tombik

Ha, nasel jsem si Vas na Tapatalku, Micka sice odpociva, ale obcas se zaskocim podivat :-) Diky za ta předchozí leta a Vsechno nejlepší do nového roku :-)

Odesláno z mého Optimus 2X pomocí Tapatalk


Offline sectionfull

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
A good quality web site, this is it. Really good and it's the best ever to share my experiences with it


Offline Pepe

Přeji Vám šťastné a veselé Vánoce, hlavně hodně zdraví a k tomu štěstíčka kousek do nového roku 2014 . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

I já se připojuju a i já přeju všem hezký svátky, hodně zdravíčka a ať nám ti naši Myšáci dělají jen a jen radost  :mellow:


Offline Trewor

Všem tu přeju hodně zdraví, štěstí a zdraví páč to je to hlavní a na všechno ostatní je tu master card :mellow:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline johny11