GalantWeb

SGS3

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ahojte . Troška neštandardná otázka  :roll: .Mám v pláne kúpiť Samsung galaxy S III  . Má niekto v klube s týmto nejakú skúsenosť? Cena je dosť vysoká , ale vzhladom na to že je to telefon , tablet v jednom .... ak tu máte niekto taký fon skuste dať nejaké info . Dakujem . S pozdravom Lukáš .   
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
kup si iphone 5.. tot rada ode mne  :mellow:


Offline Drak

když jsem si vybíral telefon, tak nakonec jsem došel k tomu, že tyhle s velkým displejem se mi ani nevejde do kapes u kalhot a nebo bundy. Takže nakonec jsem vybíral menší provedení. Zkus si tvar a rozměry vystřihnout a otestovat. Bude se i blbě držet ramenem u ucha až budeš potřebovat obě ruce.

A na tablet je to zase moc malý.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline morfes

rozhodně to není mobil a tablet v jednom...ta velikost je opravdu enormní, ale k 7" tabletu má ještě sarkra daleko ](-:
Nicméně doporučovat někomu, kdo chce telefon s androidem (a ví do čeho jde - to je to nejdůležitější) iP je podle mě nesmyslné. Pokud ovšem nemáš zkušenost se smartphony (hlavně androidem), tak jistě iP5 bude dobrá volba a budeš spokojen...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
S androidom mám skusenosti...pokročilé. Je sa čo učiť , ale poznám ho viac! Proti IPhonu nemám nic! Len mi nejak nesedí . SGS3 som mal v ruke a nemožem povedať žeby sa držal zle...je sice väčší ale..  :undecided: neviem proste sa mi aj páči (je pravda že väčší by som už nechcel ) Ano od tabletu to má daleko displayom....to je pravda . Mal som na mysli skor parametre. Skor mám strach o to čo písal drak ,kapsa... som automechanik a s tým by problém byť mohol ....  ](-: ](-: ](-: Jednoznačne chcem , ale zeleného týpka androida :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline LivArt

Za mě One X+.
SGS III je fajn, ale prostě u HTC je to dotaženější do konce.


Offline morfes

S androidom mám skusenosti...pokročilé. Je sa čo učiť , ale poznám ho viac! Proti IPhonu nemám nic! Len mi nejak nesedí . SGS3 som mal v ruke a nemožem povedať žeby sa držal zle...je sice väčší ale..  :undecided: neviem proste sa mi aj páči (je pravda že väčší by som už nechcel ) Ano od tabletu to má daleko displayom....to je pravda . Mal som na mysli skor parametre. Skor mám strach o to čo písal drak ,kapsa... som automechanik a s tým by problém byť mohol ....  ](-: ](-: ](-: Jednoznačne chcem , ale zeleného týpka androida :D

Pokud se pro SGS3 rozhodneš, tak se mi tu válí bílý kožený obal, armband na běhání, nějaký folie na displej. Otec ho měl a hned mu ho ukradli, takže kdybys měl zájem všechno je za pakatel - nemám k tomu využití.
Mně se třeba iP4(s) držel blbě ("řezal" do ruky)...iP5 je pro mě na tom ještě hůře, ten snad "řeže" ještě více.
LivArt: kdybys chtěl obal nebo armband, tak jsou univerzální a měly by pasovat na tyhle pádla obecně  -_-
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

Skor mám strach o to čo písal drak ,kapsa... som automechanik a s tým by problém byť mohol ....  ](-: ](-: ](-: Jednoznačne chcem , ale zeleného týpka androida :D

Jestli to budeš mít v dílně, tak si dávej velký pozor na displej. Je velký a rád praská pokud je mechanicky namáhán. pak se musí komplet vyměnit a to není zrovna levná záležitost
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline LivArt

Odolný telefony od Sony - pecka, zkoušel jsem Active a GO.
Ale jinak obecně displej je háklivej na rány, ono to sklo je přecijen furt sklo, i když je třeba tvrzený (a tím občas hůř, protože je křehký).
Ale pořád jsem pro One X+...
Já sháním nějakej hezkej stojánek na stůl. Bez nabíjení a takových kravin, nějakej hezkej obyčejnej stojánek, co se po týdnu nerozloží.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Tak som sa rozhodol. Idem kupiť SIII . Drak. Máš pravdu tie skla su háklivé ... je to nič moc: sklo po celom povrchu , ale čo už . Budem dávať väčší pozor.Snáď ho nepobere na onen svet hned  ](-: ](-: 
Morfe .... dík moc chlape , ale kým by sme to doriešili cez tu poštu... ved vieš ako to chodí . Bral som od teba to krídlo  -_- neviem či by si mal chuť riešiť také veci. Htc som mal , síce to boli staršie pekáče : boli fajn , ale nejak sa mi proste ten sgs3 páči a sedí mi . IPhone nič proti ale je to presne to , čo písal morf... je to taký hranáč a neviem ...nikdy som im na chuť neprišiel (tým netvrdím že je to shit to určite nie ) každý je pre niečo iné , mne iOS nesedí ...tak ako mi nesedel symbian . Dakujem za poznatky a rady  :P
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline LivArt

SIII - problémy s pamětí (ať už jde o úmrtí paměťového čipu jako takového - to by měla řešit poslední aktualizace, nebo například ztrácející se IMEI, které se nenechá reklamovat) až po loupajícíc se barvu a praskající rámeček.
One X+ - vzali One X a vyladili chyby.
Podíval ses i jinde? Co třeba úplně nová Xperia Z nebo Xperia V? Nebo bondova Xperia T?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já mu doporučil iphone protože to zpracování je kvalitní, samsung je z pet láhví,prostě šmejd nehoráznej,zachvíli se ošoupe a je hnusnej,praská apod.

další věcí je cena,iphone prodáš i po několika letech za peníze,samsung ne,je to šmejd,co padne dolů jak hruška ke stromu.

 a android ,to je poslední třešnička na dortu. Měl sem Samsung měsíc a už nikdy.. měl sem i3G ,3GS,ted 4,kolega má 5tku a funguje to perfekně. Jediný problém má 4ka se signálem,ten hliníkový bok se nepovedl.


Offline Hoody

Ja muzu rict jenom to samy, 4ka byla muj první dotykáč a diky iOS jsem si zacal rikat ze ty dotykace asi nebudou tak spatny. Bohuzel po nejake dobe se mi do ruky dostal prvni android a myslel jsem ze to poleti z okna, dokud se nezaprasila pametovka, tak HW silnejsi SII fungoval +- podobne jako moje 4ka (+- rozumej ze vetsina aplikaci se nacitala rychleji a byla plynulejsi), ale jakmile se na karte objevilo treba 30GB dat, dvoujadrova SII se najednou zacla sekat.... proste bida, neni na flash pameti, u tech se tohle proste nestane. O kvalite zpracovani se ani nema smysl bavit, PVC je PVC  :-D
Ted mam 5tku a jsem stale spokojeny.
jezdím za LPG ;)


Offline LivArt

Pořád tu srovnáváte jen lepší hloupý telefon se skutečným smartphonem. Chyba. Uzavřený systém bude vždycky rychlejší.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
lepší bude vždy to co dýl vydrží a co pak dobře prodáš, ne ždorb,kterej se ošoupe a po té stane úplně neprodejným za rozumné peníze. Ale at každý koupí co se mu líbí,já napsal jen svůj názor.


Offline morfes

chlapi jen to nežeňte do diskuze android vs. ios, popř. iphone vs. zbytek světa. Ani jeden tábor se nikdy neshodne!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Pepe

Chytrý telefon versus chytrý člověk  :   chytrý člověk nevyhodí za chytřejší telefon  18 000 . ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

ještě bych sem zatáh IOS od cisca, ať je v tom teda pořádnej guláš :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline LivArt

Drak: jsem čekal nějaký patentový spor Apple vs. Cisco a vono nic...  ^_^

blazen: btw já si třeba nekupuju telefony, abych je prodal. Ale v SGSIII nevidím stejně dobrou volbu...