GalantWeb

SGS3

Offline Hoody

Chytrý telefon versus chytrý člověk  :   chytrý člověk nevyhodí za chytřejší telefon  18 000 . ](-:

Ja bych to upresnil, chytry clovek nevyhodi 18k za telefon, pokud si neni jisty ze ho za 2 roky posle do sveta za 10k ... :roll:
jezdím za LPG ;)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Vydržal vác :D  :undecided: :D ](-: ](-: ](-: 
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Will It Blend? - iPhone 5 vs Galaxy S3</a>
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Chlapi serte na to , nechcel som dokazovania...ja som len chcel počuť niečo k tej SIII . Blázen má pravdu je to plasták ...kamoška ho má a ten plast vydrží sakra dosť. :D Ale to je fuk.. Ja som sa rozhodol pre sgs3 . Proti Iphonu ani ničomu inemu nemám nič ...len mi proste sedí ten SGS3 . Páči sa mi ....a sedí mi aj android práve kôli systemu. Takže tak .Dakujem za postreh rady atď.... 
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Drak: jsem čekal nějaký patentový spor Apple vs. Cisco a vono nic...  ^_^

blazen: btw já si třeba nekupuju telefony, abych je prodal. Ale v SGSIII nevidím stejně dobrou volbu...

ty ten telefon za 2 roky vyhodíš? Já ne. Koupil sem od T mobile naposled před necelými 2ma lety I4 za 1530kč ,za půl roku,kdy ukončím smlouvu ho prodám za 3 - 4 x tolik + - .. Vyhodit bych ho určitě nevyhodil ani nikomu nedal. Po té co ho prodám si za podobnou ale spíš nižší cenu než 1530kč koupím I5. Mě nevytáčí android a ani to,že ten telefon dělá samsung,ale to jak je to fušersky vyrobený. Je to prostě šmejdský zpracování.. Stejný jako plasty v octávii.. levný a špatný.


Offline LivArt

blazen: obyčejně mi zůstane doma a třeba ho někdo zdědí.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
aha..pokud to někomu dáváš,tak je ti to jedno,já bych to teda nikomu nedal. At si každej koupí svůj za svý


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
SGS je doma...zatial spokojnosť :D Uvidíme po čase. Ináč tie plasty fakt posobia lacnejšie , ale je o dosť lahší.... ten zadný kryt vydrží fakt dosť(už som skušal ohýbať  ](-: ) čo sa týka tej ceny...je pravda jabko si ju drží....ale uvidíme no SGS3 je momentálne fon roka a dosť nabúchaný tak uvidíme no,predovšetkým ho mám na dva roky s 2 ročnou zárukou čiže ak dačo ....  ](-: Už mi to natiahlo aj aktualizáciu fazule , šlape rýchlo aj s vloženou 32Gb kartou (cca16Gb dát na nej ) Pekný večer hoši.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji