GalantWeb

Náhrada za galanta

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
a tenhle bych si nechal taky líbit..


kdybych šel po luxusu za normální cenu..stačí vzít A8 .. motorů mrtě.. krásnej design a luxus pohodlí.. ikdyž v benzínu neuživitelný


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
před mi přijde jak nějaký jaguar nebo něco takového protáhlého.... možná jak starý ford capri protažený 4dveřák... jako mě se to auto líbí... otázka jestzli bude levostraný... ikdyž půjdu možnáí do irska takže mě pravostraný vadit nebude :D :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

před mi přijde jak nějaký jaguar nebo něco takového protáhlého.... možná jak starý ford capri protažený 4dveřák... jako mě se to auto líbí... otázka jestzli bude levostraný... ikdyž půjdu možnáí do irska takže mě pravostraný vadit nebude :D :D
Levostraný japonec, který za něco stojí, se nedělá :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Jů GTR v kombajnu, to je pecka :kiss:

No vida na Insignii combi jsme zapoměli..2.8 V6 turbo 191kw a 239kW u OPC..to by šlo..ale je to Opel...popelnice dílů GM a jsou furt za půl míče ](-:
Takže furt zůstává výběr dostupnejch 4x4 rychlejch kombíků dost omezenej :(
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">2010 Nissan Skyline GTR Wagon and Skyline GTR HD 720P</a>
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No stejně, když už tak bych šel do 300ZX, tohle je na mě už moc "moderní". :mad:


Offline Drak

tyhle jsou předělaný. Seriova Stagea vypadá uplně jinak. je to taková moda na ni ted roubovat plechy s GT-R, když už to má vnitřnosti :)

 
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ze všeho nejvíc by se mi líbilo 3000GT, ale ,jak čtu kluky na foru, to už není kasička, ale pořádná kasa a když už, tak jedině auto od Brumly, ten tam snad vyměnil všechno...http://mitsubishi.megaherz.cz/viewtopic.php?f=50&t=2565&view=unread#unread


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
3000GT je z těch starých GT za normální cenu asi nejpěknější..ale je to z nich největší lemra. Aby se trochu hýbalo potřebuje tak 600ps+ Váží snad 1800kg

GTR je GTR tam není co vytknout..teda až ta cena..možná lepší bude ZR1 vette..tu bych asi upřednostnil..
 k te 300ZX .. to je skvělý vůz,..a to twinturbo je jeden z nejlepších přeplnovaných motorů své doby.. Obrovský potenciál a velká spolehlivost..


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak teda jen zatím úvaha: 300ZX nebo BMW 850i?


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
osobně bych do 850 nešel..žere jako prase,nejede a podvozek taky o ničem. Tady je lepší sáhnout po 300Zx Twinturbu - super potenciál..snado dosažitelných 400-450hp nebo pokud je koruna navíc tak po C5 vette V8

btw:něco takového se bude taky dobře hýbat..ale spotřeba bude asi vyšší
http://www.rajaut.cz/63515-jeep-grand-cherokee-srt8
« Poslední změna: 10.07.2013 - 16:32:43 od blazen »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak dík za radu, sice momentálně ani na 1 auto nemám, ale po 300zx pokukuju a asi by byl z těch 3 nejdostupnější.



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Samozřejmě , že 3000GT uctívám, jako vesmírnou loď, ale dneska fungláč neseženu a ojetý stojí/servis/, tolik, že se skoro nesvezeš a furt jenom něco opravuješ, denně čtu jejich forum a asi bych už do toho nešel, proto mě napadl další silnej vůz 300 ZX.
http://mitsubishi.megaherz.cz/viewforum.php?f=50&sid=8b8da577ee997512c8962c6039fb2242



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
ze seriovýho výkonu bys byl u 3000Gt zklamaný, když jsem v tom jel,myslel jsem,že to nefunguje jak má. Nicméně jeho design je opravdu perfektní... 3stovka jede v serii líp.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ta 3stovka, myslíš, že se dá ještě sehnat neshnilá??