GalantWeb

Problém s lakýrníkem

Offline Majk MG

ahoj, možná se mi budete smát že jsem hňup až si to přečtete, tak to berte prosím s rezervou. dal jsem si do lakovny galanta. dohoda byla taková že se vymění dveře (dodal jsem svoje - kvuli korozi ) přestříkají se a přestrojí se, opraví se a vykytují důlky, promáčkliny, škrábace a praskliny na kapotě, obou náraznících, dveřích , poté se převaří zadní lemy a přelakují se .... no galant byl v lakovně 26 dní ....nepředpokládám že na něm dělali každý pracovní den protože se pořád čekalo na nějaké díly, výsledek je takový že auto je hotové nic méně dveře nelicují a nejsou rovně seštelované s kastlí, lem je převařenej jenom jeden a aby to nebylo málo tak ten plech co tvoří v zadu nadkolí je k tomu lemu jenom přibouchlej a né přivařenej a zatáhlej jakousi gumou. ještě jsem chtěl zavařit zadní kapsy at mi neáká voda do kufru ....no samozřejmě není to zavařené, a na každém dílu je nějaká vada ..... potečený lak, nedoleštěné, nedobroušený a zalakovaný kit - je tam hrbol kitu který je zalakovaný ..... no posuďtě sami podle fotek ..... mělo to být za 10 dní a mělo mě to stát 12 tisíc ---> bylo to tam 26 dní a s tálo mě to 20 tisíc ... jenže já blbec jsem se nemohl dočkat a pořeboval jsem jet v sobotu ráno pryč tak lakýrník mi to dovezl v pátek po tmě a já viděl na autě úplný prd .... a prachy jsem mu samozřejmě vyplatil že .... vaše názory ? jak se mám s ním domluvit ?  Já jsem takovej blbec ... no co chybama se člověk učí i když ta chyba stojí 20 tisíc .  ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:


Offline Majk MG

nemluvě o tom že nárazníky tam pořádně nedrží a před tím tam držely jako přibité  ](-:


Offline Majk MG

další


Offline Majk MG

 a další


Offline Majk MG

poslední


Offline Drak

to je slušně sprasená práce. Nárazník nezavařil a prasklinu jen přelakoval. No a pak ten zadní lem a dveře, to snad neobrousil a nalakoval na mastnej povrch. Reklamovat dokud si tu práci pamatuje
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Majk MG

dneska přijede protože jsem mu volal že mi za jízdy odletěli lišty ze 3 dveří ....co mu mám říct ? at mi vrátí část peněz nebo at mi to zpraví ale že už mu nedám ani korunu ?


Offline Jeníček

řekni tomu parchantovi fušerskýmu, ať si to hned na místě veme na dílnu a dá ti to dohromady tak jak byla původní dohoda a to BEZ jakýhokoliv příplatku, jinak ho brzo někdy večer navštíví strejda ivan s baseballkou- víš jak. protože fakt úplně nejvíc mě vytočí do nesmyslů, když si nějakej takovej šmejd vezme prakticky dvojnásobek peněz než je domluva, trvá mu to týdny či měsíce a výsledek je že to zprasí jak dítě ze školky, za to bych fakt sekal ruce! a úplně nejvíc je vidět jak se spoléhá na to že ti to přiveze v noci a tam na tom uvidíš hovno. neskutečný tohle. napiš sem ještě jeho jméno a místo kde má dílnu ať se mu všichni galanťáci můžeme v budoucnu vyhnout. a hlavně ze sebe nenech udělat blba, opři se do něj, tohle neni ani přinejmenšim přijatelný.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Berzelius

 Tak..to je podle mě přesně případ o kterým sme se nadávno bavily.."Proč se stím srát když je to starý auto"..ještě že mě to dělál kámoš mechanik..sice není profi lakýra ale vím že si stím vyhrál.
PS:Ale o další karosařině(na tom stříbrným) už nechce slyšet..ale stejně ho...ukecám


Offline Pepe

Karosář nemůže udělat víc , vše je na lakýrovi ---------- a ten tvůj podělal co mohl . Ten to snad ani nekytoval , nějaká slušná práce - NE .   Opravit a bez náhrady . Vím , že to bude problém se domluvit , ale takhle se lakýřina nedělá.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Ironjack00

Mam podobnou zkusenost, daval jsem auto na lemy k paní Pavle Klímové, kdy  lakyrinu a vse okolo obstaraval pan Zdeněk Nekola. Slibovali, že do 5 dnu to bude hotovo, nakonec jsem byl rad, když jsem auto dostal po měsici a pul. Stale meli vymluvy proc to jeste neni hotovo, tak jsem tam s kolegou po 6 tejdnech zajel a svete div se byl sundanej predni naraznik, lemy hotovy, ale bez laku, tak jsem badal a dostal se do jejich dilny, kde oni samozrejme nebyli, naraznik jsem nasel naborenej, tak jsem jim okamzite volal, nikdo mi nebral telefon a za chvilku prisla SMS, ze prej maj problem lakovnou... bla bla bla, tak jsem si na ne pockal. Kdyz dorazili, tak tvrdili, ze to nekdo naboril na parkovisti, podle toho jak vypadal naraznik, tak s tim nejeli na obrubnik nebo neco podobneho. No nic, ukecali me, ze to do dvou dnu dodelaj i s opravou narazniku, nakonec jim to trvalo 5 dni, auto mi dovezli, pri zbezny prohlidce vse vypadalo OK. Pri podrobnejsi prohlidce jsem zjistil, ze auto pri lakovani nazakryli, takze okna byly kropenaty a lak taky, predni naraznik nebyl dole vubec pridelanej, takze jsem ho brousil o retardery, dal jsem zjistil, ze mi poradne nesedi maska... ulamaly uchyty, vevnitr bylo auto taky pekne zpraseny, daval jsem to tam se ctvrtkou nadrze a vratili to s rezervou, takze najeli min. 100 km... Kazdopadne lemy udelali celkem pekne a naraznik taky jakz takz zpravili, ja jako laik bych ani nepoznal, ze byl zborenej. Takze kdyby nekdo chtel delat lakyrinu, pripadne plecharinu at se vyhne Pavle Klímove a Zdeňkovi Nekolovi, dilnu maji v Hornich Pocernicich.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já měl problém s lakýrou taky,ale dopadl jsem z vás asi nejlíp.


Offline Jeníček

Když už teda uděláme recenze na lakování, já po tý bouračce minulej rok sem odvezl galanta do Ústí nad Labem, měl jsem od jednoho člověka dobrou recenzi že tam dělaj v servisu hlavně japonce a že prej kvalitně. Tak jsem to risknul, měl sem tehdy zbořenej zadek a byl na výměnu nárazník, 5. dveře a ještě se to muselo rozklepávat jak to bylo slisovaný. Auto dali krásně dohromady, plasty kvalitně svařili, zkompletovali, domluva suprová, jejich smluvní lakýrník udělal co měl naprosto kvalitně a pečlivě (akorát jen se 14 denním zpožděním). Kdyby to někdo chtěl zkusit, je to Autoservis Vladimír Koucký, Jateční 1880/63. Mobil 605 261 475.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline ondraseek

to je teda mazec pkne ti to pokur..l bych mu to vratil at vse opravi pokud ne tak pak pritvrdit ... ](-:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Majk MG

tak se teda ozval a když viděl že nejsem žádnej ňouma a všechny nedostatky mu nafotil a popsal tak navrhl že si to auto ještě vezme na pár dní a nic za to chtít nebude .....tak snad už to bude OK  ](-:



Offline ondraseek

musis si stat za svym a proste hned spustit
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

tak já s vámi budu částečně souhlasit a částečně ne.

Bod 1) Pokud máš fakturu či doklad o provedení práce a zaplacení. Reklamuj, ale NECH SI VRÁTIT PRACHY. PROČ? Protože ti to akorád znova dojebe. Někdo kdo udělá tohle, tak tomu nelze už NIC NIKDY svěřit.

2) (opět pokud máš paragon, fakturu či tak) Odvézt to jinam kde to udělají kvalitně a po tomhle kreté.... to vymáhat. Prostě zacvaká opravu.

3.A) Nemáš paragon. Uděláš co jsi udělal a budeš doufat, že to ještě víc neposere.
3.B ) Pořádně mu rozmlat hubu na sračky a vem si prachy.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
tak já s vámi budu částečně souhlasit a částečně ne.

Bod 1) Pokud máš fakturu či doklad o provedení práce a zaplacení. Reklamuj, ale NECH SI VRÁTIT PRACHY. PROČ? Protože ti to akorád znova dojebe. Někdo kdo udělá tohle, tak tomu nelze už NIC NIKDY svěřit.

2) (opět pokud máš paragon, fakturu či tak) Odvézt to jinam kde to udělají kvalitně a po tomhle kreté.... to vymáhat. Prostě zacvaká opravu.

3.A) Nemáš paragon. Uděláš co jsi udělal a budeš doufat, že to ještě víc neposere.
3.B ) Pořádně mu rozmlat hubu na sračky a vem si prachy.


 já bych šel do bodu 3.B  :kiss:  :big grin:


Offline Trewor

To je k breku jaký patlalové jsou schopný provozovat různý autoopravny.
kde jsou doby kdy byly cechy, opravdu vyučení lidé a byli profíci co nasvou práci byli hrdí a nedali by ti auto takhle doprasený
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4