GalantWeb

Lepeni Folie

Offline ewax

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
    • http://
Cau. Chci si na bocni a zadni skla nalepit folie ale radsi bych to lepil na vyndanych sklech. Vim ze zadni sklo je nalepene ale ty bocni by sly urcite vyndat. Nevite jak je jednoduse vyndat a neposkodit?  
2000GLSi  80kW  rv.89 4G63


Offline Drak

boční zadní trojuhelníky jsou přišroubovaný i s rámečkem. Vyndej vnitřní čalounění a komplet sklo i s gumovým rámečkem vyšroubuj a vyndej. Jestli jde vyndat i sklo z ramečku nevím.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ewax

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
    • http://
Citovat
boční zadní trojuhelníky jsou přišroubovaný i s rámečkem. Vyndej vnitřní čalounění a komplet sklo i s gumovým rámečkem vyšroubuj a vyndej. Jestli jde vyndat i sklo z ramečku nevím.
No sklo uz mam uvolnene jen mi nejde vyndat. Spis se bojim aby neprasklo pri pouziti sily. Asi se musi vytahnout nahoru ze? Jinak to nepujde. Ale nevim jestli musim nekde sundat gumu nebo neco.
2000GLSi  80kW  rv.89 4G63


Offline Drak

skla ve dveřích se pootočej a lehce vytáhnou.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ewax

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
    • http://
Citovat
skla ve dveřích se pootočej a lehce vytáhnou.
jo dik uz jsem to udelal ale musel sem odsroubovat tu listu s tim trojuhelnikemu
2000GLSi  80kW  rv.89 4G63


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nezapomen si sehnat homologaci....uz se me na nio par cepic ptalo....sou votravny....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Co to znamená lehce pootočit a vytáhnout, vyndal sem těsnící gumy a odšrouboval okno ale ne a ne ho vytáhnout... snažim se ho vytáhnout směrem ven z auta, dovnitř to asi nepůjde, ale sklo nejde nijak pootočit... no a ten trojuhelník sem taky zkoušel vyndat ale vůbec nevím jak... poraďte mi...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Drak

Ve dveřích povoliš vodící lišty ve kterých jezdí sklo. Pak jde sklem pootočit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak jsem to zkoumal znovu, našel sem jen ten šroubek pro tu spodní lištu ve dveřích... asi po půl hodině mě napadlo sundat i těsnící gumu dveří a vykoukly na mě dva šroubky to trojÚhelníčku, pak šla celá lišta vyndat a sklo taky... Dík Draku...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline teokojak

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 12
zdar a silu..
Kde v Praze koupim folie?? poradte, diky