GalantWeb

Angel Eyes

Offline BAD

Mne osobne sa najviac zaryl do srdca BMW M5 E39.Ked som videl čo to auto dokáže,aku má dynamiku ,štýl a jazdné vlastnosti tak som musel pred ním smeknut.Napokon som s velkým štastím mohol usadnut za volant tohoto krála a odvtedy to bolo hodne bezesných nocí .Dobre určite vieš o čom hovorím.Jednoducho ,raz sa zvezieš v BMW a je ROZHODNUTÉ!!! Dufam,že nám tuto malu debatu ostatný odpustia,predca  len je to forum o micákoch.
myslím že jim je to úplně fuk, navíc jako zasloužilej člen si to můžu dovolit  :mellow:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Plnně s váma souhlasim, sice si nedovedu představit že bych jezdil tim co BAD, ale jinak bych si dokázal vybrat napříč řadama 130i musí bejt supr svezení...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline DORIANXXL

ja by som bral toto!!! Musí tam mat sapon 1000 koní!!!!!!!!!  http://www.youtube.com/watch?v=oFt6IYG1vZA
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline BAD

ja by som bral toto!!! Musí tam mat sapon 1000 koní!!!!!!!!!  http://www.youtube.com/watch?v=oFt6IYG1vZA

výborný  -_-
jj je to volba každýho já si zase neumím přestavit najet 100 tis ročně jedničkou báwem  :laugh:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline DORIANXXL

...fakt 100 tisíc ?! BADE to myslíš vážne? S neakým Tdi by som to bral,ale s motorom 4.4 v8 ? Ani radšej nechcem počítat náklady za provoz  :o  :o  :o
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
výborný  -_-
jj je to volba každýho já si zase neumím přestavit najet 100 tis ročně jedničkou báwem  :laugh:

Tak tyhle kilometry uz sem davno zavrhnul s rozvojem nizkonakladovejch aerolinek. Travit 150hod mesicne v aute a este k tomu vytvaret nejaky hodnoty se moc neda skloubit s konickama a rodinnym zivotem. Takze 130i uplne v pohode...
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline BAD

Tak tyhle kilometry uz sem davno zavrhnul s rozvojem nizkonakladovejch aerolinek. Travit 150hod mesicne v aute a este k tomu vytvaret nejaky hodnoty se moc neda skloubit s konickama a rodinnym zivotem. Takze 130i uplne v pohode...
no vono z prahy do hradce králové a pak zase do prahy a různý okolí prahy moc letadlem nejde  -_- taky sem se divil že zase dělám olej destičky apod kouk sem do smlouvy a ono za rok 98 tis a nějaký drobný ... takže pro mě 130 i neeeee  :worried:
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline t.j.silence

Myslíte že by sa dali upravit týmito uni angel eyes : http://www.f2tuning.cz/eshop/details.php?zid=8851&rid=618 svetlá na galanta 98? Skušal to už niekto?
Ja som akurát na mojom Galante rozfúkol predné svetlomety, takže idem kupovať nové. Chcel som keď už tak už kupovať tuningové ale nijaké som nenašiel. Iba na Ebay "Angel eyes" a stáli okolo 14000Sk takže nič. Tak kúpim obyčajné po 1700Sk a skúsim tam nejako napasovať tie krúžky..............takž e dám potom vedieť ako to dopadlo...
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline BAD

Ja som akurát na mojom Galante rozfúkol predné svetlomety, takže idem kupovať nové. Chcel som keď už tak už kupovať tuningové ale nijaké som nenašiel. Iba na Ebay "Angel eyes" a stáli okolo 14000Sk takže nič. Tak kúpim obyčajné po 1700Sk a skúsim tam nejako napasovať tie krúžky..............takž e dám potom vedieť ako to dopadlo...
držím palec hlavně opatrně nikam nespěchej  :D
BMW 745i, V8, 332 PS




Offline Drak

ruční práce a xenony s andělskýma očima :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Tady chtěl nekdo angel eyes, tak jsem na US foru něco našel:

http://www.depoautolights.com/product_info.php?products_id=480&osCsid=6dc9776d6bb523564bdfec2e5f49e974

485 USD :) nekup to

Len škoda že pokiaľ viem, pasujú len na US káry.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Hel hele hele... tady se probírá něco o čem nevim... od Begyho odkaz nefachčí ...(tradičně) sory jen rejpu ale ty vejš sou dobrý... Draku jukl bys jestli se to dá nabastlit do mišky...?když už mám xenky v tahači tak proč ne v mišce....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Drak

nabastlit se dá všechno, stačí sehnat evropské male čočky a kroužek o malém průměru. Což je největší problém ten kroužek :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
Hel hele hele... tady se probírá něco o čem nevim... od Begyho odkaz nefachčí ...(tradičně) sory jen rejpu ale ty vejš sou dobrý... Draku jukl bys jestli se to dá nabastlit do mišky...?když už mám xenky v tahači tak proč ne v mišce....

to víš Kenry.... když ty si vždy vzpomeneš s velkým spožděním, ty linky jsou taky 3/4 roku starý  -_-


Offline Drak

jinak angel eyes už jsou out, ted frcej světla "ala audi R8"  -_-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
jinak angel eyes už jsou out, ted frcej světla "ala audi R8"  -_-



Ale já neci anděla já ci bixeny....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
normálně se prodávaj výměnný sety, stojej tušim kolem 2500. Víc ti asi poví třeba Lades, ten je dělal do žraloka.
Nebo někdy vystč čumák z baráku a oběv se na brtnici  :evil:


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
normálně se prodávaj výměnný sety, stojej tušim kolem 2500. Víc ti asi poví třeba Lades, ten je dělal do žraloka.
Nebo někdy vystč čumák z baráku a oběv se na brtnici  :evil:


Begy já rád vystrkuju čumák ale na Brtnici se asi nedostanu ... Ladese neznám.... nemáš nějakou adresu nebo odkaz díky....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)