GalantWeb

Angel Eyes

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tady jsem našel hodně druhu LED pásku  http://www.gme.cz/cz/index.php?page=product&id=13066&p=2




Ani mi o nich nemluv měl sem jich v tahači 6 a ruzný barvy a už mi z každý svítí jen kousek a z modrý barvy  kterou miluju už jen dvě ... zlatý diody v tom plastu co sem posílal ...mám jich víc kdyby někdo chtěl ale proto to sem nepíšu... jen sem byl z tamtěch zklamanej ...když sem je rosvítil v zimně sem tam nějaká zhasla ... ted už tomu tak není....


škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
asi by pomohlo,tam,kde se instalujou LED,tak před ně zapojit stabilizační obvod na 12 voltu/dříve to byla zenerova dioda,dnes je to nějaký integrovaný obvod/ A OCHRANA TĚHLE MALÝCH SPOTŘEBIČU BY MĚLA BÝT ZARUČENÁ, Myslím,žě i některá autorádia to mají. :o


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
asi by pomohlo,tam,kde se instalujou LED,tak před ně zapojit stabilizační obvod na 12 voltu/dříve to byla zenerova dioda,dnes je to nějaký integrovaný obvod/ A OCHRANA TĚHLE MALÝCH SPOTŘEBIČU BY MĚLA BÝT ZARUČENÁ, Myslím,žě i některá autorádia to mají. :o



No vyřešil sem to jinejma diodama....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline morfes

Co takhle tohle? viděl jste někdo? Co myslíte? Asi moc velký co?
http://www.el-diablo.sk/product_info.php?cPath=156&products_id=1753
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
já nevim,asi je to na obrázku hodně zvětšený, ale když píšou-vhodné pre montáž do vozidiel so žiarovkami H7.- tak by to tam asi mělo bez problému jít :o


Offline Phoenix

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Zdravim, já sem si teď koupil kroužky Angel Eyes, které by tam měli jít dát, ale potřebuju oddělat čeln sklo u světla a já myslel že to tam držej jen ty plechový svorky ale vypadá to, že to tam je i nalepený. Tak se chci zeptat jestli s tím máte nekdo zkušenosti a jestli nevíte jak bych to sklo moch oddělat bezpečně abych něco nezničil :(, nechtěl bych kupovat nový světla  -_-


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Upéct v troubě a oddělit... :D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

uz sa to tu pisalo v tejto diskusii na prvych strankach nahriat horkovzdusnou pistolou  :D a naspat ked to davas znovu nahriat a nalepit.... :worried:
chlapi vsetko je to pekne (aj ked mne osobne sa viac paci to co ma audi ako kruzky) tie rovne pasiky uz dnes lepi hocikto hocikam... ale problem vidim v cirych svetlometoch...jedina moznost je asi lestenie skla.....(teda aspon pre moj model)

to kenry: inak tie ledky v tlacitkach je aj moja smrt... napajkovat a nacpat to tam  :worried: :worried: :worried: :worried: :worried:
« Poslední změna: 18.01.2009 - 14:31:00 od estimator »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ty rovný a vlnitý pásky led ve světlech audi se nazývají devil eyes... Aspon se to tak ujalo...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline estimator

cize "devil" sa mi paci viac ako "angel"  -_- :D


Offline Mateo

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 6
to je vše hezke, ale ja zrovna mam 89 GTI a na to asi angel eyes nesezenu co....kdyby jste nekdo vedel kde se dají koupit budu jedině rád


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Viděl sem na 6G přední lampy z Bavoráka... Ale na mitsubishi angel eyes nepatří..je to hnus.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Souhlasím... Ať Angel Eyes zůstane BMW stejně jako Devil Eyes ať zůstane Audi..
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
MATEO - jestli máš čas a pevný nervy ,tak si je zkus vyrobit http://www.modding.cz/?p=356


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, ale jak asi budou vypadat za sklem, který má drážkování na lom světla? :undecided:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

Pokud někdo chce, řešení je vyleštit skla...ale otázkou je co na to četníci
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, ale to znamená rovnou zástavbu čoček atd.... a už se vezeš... tu leštění 1000,- ks, tu čočky 3000,- .....
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

To jo no... Kroužky za normální originální skla nic nevyřeší...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Lidi si dokážou nalepit "denní svícení" i takhle- zvenčí :(
« Poslední změna: 13.04.2009 - 18:52:21 od robb »


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

No, vzhledem k tomu, že ta vrchní část světla na Foresteru je blinkr, tak to moc good nápad nebyl, nehledě na to, že tyhle pásky nejsou denní svícení, nemaj ani homologaci... Spíš tahák na cajti... :(
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!