GalantWeb

Sportedition - nárazník+maska+mlhovky

Offline jorgin

Zdravím, nemáte někdo na prodej nárazník a masku na sporteditiona 97 vejš buď to starší provedení se 4 mlhlovkama a nebo to novější Avance s prosklenejma mlhovkama? Je to dost úzkoprofilová záležitost a na Ebay mi to už několikrát uteklo :-(....
« Poslední změna: 14.07.2008 - 00:41:54 od jorgin »


Offline t.j.silence

No ja mám Avance so 4mi hmlovkami respektíve 2 z toho sú prídavné diaľkové. Ale tiež by sa mi zišla mriežka ktorú mám už vyše roka na maderu. Rozmýšľam či nepredám celí nárazník a nekúpim celý tuningoví ktorí je rovno spojený aj z mriežkou. Ale ak máš obyčajného Galanta a ideš dávať nárazník tohoto typu, tak sa priprav že budeš musieť kúpiť aj novú výstuhu ktorá je užšia aby si tam ten nárazník mohol napasovať.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Drak

mřížka se da sehnat. je to jen otázka peněz. Naposled byla k mání za 200USD :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin

a za kolik bys ten nárazník prodal a měl bys k němu i tu výztuhu? Koukal jsem, že ta na normální nárazník stojí něco kolem 600,- ale asi je malinko jinačí....


Offline t.j.silence

No ta moja je o niečo užšia aby tam ten nárazník zapasoval. Problém je že sa nerobí náhrada, takže iba origo v Mitsubishi. 5000Sk. Ja by som zase chcel origo svetlá aj so smerovkami. Ale určite nie za 14 000Sk kus.
« Poslední změna: 15.07.2008 - 10:38:14 od t.j.silence »
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline jorgin

ty origo světla světla jsou na Ebay, číslo aukce 270251895288 a myslím, že tak drahé nebudou....a ta výztuha mě netrápí, mám šikovného klempíře a určitě by si s tím poradil....


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Neměl byste někdo mustr/šablonu/, prostě přesný rozměry na tohleto plexi?


Offline maxx2

Neměl byste někdo mustr/šablonu/, prostě přesný rozměry na tohleto plexi?
skus si to obkreslit na tvrdsí papier a potom vystrihnut a pomerat.tak by som to urobil ja.
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já mám jenom díru v nárazníku, myslíš teda obkreslit díru?Žralok s plexi v mém okolí nejezdí, abych si to mohl obkreslit.


Offline jorgin

já to tam mám, ale otázka je, jak to tam chceš zadělat aby to drželo...jinak to můžu obkreslit...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
jestli můžeš, tak mi to obkresli, když to nepůjde jinak, tak to jistí silikon. ^_^


Offline jorgin

zkusím to a dám sem obrázek s nějakým rozměrem....ten silikon nebude nic moc, lepší než plexy bude polykarbonát....


Offline Drak

no obrys toho skla je asi o 3MM na každé straně menší než ten otvor v nárazníku. Si z polysterenu uděláš kopyto přesně vytvarovaný a vypouklí a podle něj si už vytvoříš cokoliv.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tj, ale neni mi moc jasná ta vnitřní hrana, je tak trochu do ztracena.


Offline Drak

vnitřní hranu uděláš podle fotek originalního světla. Kdybys ji udělal ostrou a vyrobyl to z nějakýho tvrdýho a pevnýho materialu, tak by to mohlo dřít lak z nárazníku vlivem vibrací.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

sem tam nedal odkaz na ty fotky mlhovky. http://www.rpmgarage.com/new/detail/?tid=16734
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline jorgin

Moc hezké, jen s dopravou je to pěkná petelice, ale za zvážení to stojí...


Offline Sir Dag

hoja hoj..tak nabízím k prodeji Sport Edition nárazník..konkrétně z avance.
Jsou dvě možnosti

1) Jeden v celku bez poškození
2) Druhý s malým poškozením, křupnul mi v jednom místě..takže je zapotřebí si jej tam svařit. Ovšem je to v pohodě. Přikládám foto poškozeného.

Prostě nabídněte když budete mít zájem..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue