GalantWeb

Xenony - problémy


Offline BAD

piaa jsem ted menil v motce za bixenony 6000 nekde jsem kdesi cetl, ze je to idealni kompromis pro mokro a sucho. xenony jsou oproti piaa nesrovnatelne lepsi jen to je nelegalni :) piaa bych prirovnal k osram +50% svítivosti.
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline BlackJack

Pánové,

nějak mě nebere politika výrobců žárovek H7, tyhle žárovky aby svítili hezky, stojí poměrně dost peněz a nic nevydrží. Navíc s reklamací těchto žárovek obvykle neuspějete.

Uvažoval jsem tedy o HID - 4300K, ale nevím, jestli mi to stojí za ty trable s PČR. Chtěl bych spíš vědět názor někoho, kdo už HID má - přijde mi, že ve žralokovi by náznak této přestavbové sady nemusel být tak strašný. Žralok má poměrně utopené a malé paraboly, ale i tak poznat HID sadu na autě není problém snad už z kilometru. Záleží taky na tom, jestli žralok pak nebude kvůli konstrukci světlometů osvětlovat i přes všechno úsilí se seřizováním.

Asi se mám na to zrovna vyprdnout že?  :-D
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rafik

Teplota 4300K není tak agresivní, nebál bych se toho, mojich 8000K byla pěkná lapačka policajtů. Už 6000K na druhém galantu bylo celkem v pohodě a problém jsem už neměl. Za zkoušku nic nedáš, dneska to stojí pár korun a uvidíš jestli zaplatíš pokutu nebo ne  :mellow:   
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

Ale žárovky H7 v zimě dobře vyhřívají skla světel , toť jediný důvod , proč jsem HID 6000 sadu demontoval na zimu z vozu .
Abys výbojku dostal přesně do ohniska paraboly, musel bys trochu měřit - svítící bod žárovky od patice, a do stejné vzdálenosti dostat baňku xen výbojky . Jedná se o asi 1 mm podložku pod patici xenu a 3mm na prdelku - místo vložky u galantů používané na uchycení H7 . :mellow:   Ta jedno milimetrová podložka způsobí to, že nebudeš absolutně nikoho oslňovat .  Ale xeny tam nepatří .
HOWGH, proto je tam na jaře asi dám .Jo
« Poslední změna: 01.01.2011 - 17:57:02 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ale žárovky H7 v zimě dobře vyhřívají skla světel , toť jediný důvod , proč jsem HID 6000 sadu demontoval na zimu z vozu .
Abys výbojku dostal přesně do ohniska paraboly, musel bys trochu měřit - svítící bod žárovky od patice, a do stejné vzdálenosti dostat baňku xen výbojky . Jedná se o asi 1 mm podložku pod patici xenu a 3mm na prdelku - místo vložky u galantů používané na uchycení H7 . :mellow:


Tyjo Pepe Ty mě neustále překvapuješ... :angry: :o :o..čumim jak tele na nový vrata.... :o :o :D
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline BlackJack

Taky z toho ale určo máte bobky jak vidím.  :big grin:

Dneska ta sada stojí 999Korunek. Cena je to slušná, ale aby se nenavyšovala skrze pokuty - to už si raději můžu kupovat NightBreakery do zásoby místo peněz za pokutu.

Jsem z toho nějaký zmatený, těch kluků ve stejnokroji se obávám  :lipsread:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Taky z toho ale určo máte bobky jak vidím.  :big grin:

Dneska ta sada stojí 999Korunek. Cena je to slušná, ale aby se nenavyšovala skrze pokuty - to už si raději můžu kupovat NightBreakery do zásoby místo peněz za pokutu.

Jsem z toho nějaký zmatený, těch kluků ve stejnokroji se obávám  :lipsread:

Řekl bych že pokud je nemáš nějak extra namířený na letadla a neoslňuje to tak si Tě nebudou všímat...( jasně někdo je na ně holt magnet...) Jezdil sem s nima po Praze a všude 4 roky každej den a ani prd...spíš sem měl problém za rychlost...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Nem bój , žádný bobky , ale když jsem jel proti vánici po D8 , tak u Nové vsi  světlo prosvítalo kroužkem 30 mm a ostatní sklo bylo zasněžené a zamrzlé . Jen proto jsem je dal na zimu do garáže . Ještě to chce mít ostřikovače reflektorů a nemáš problém vůbec . Takže ne bobky- žralok není fábka - žralok svítí a neoslňuje , to jsou  :laugh: -_- fakta .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline BlackJack

Fábky mají opravdu debilní reflektory, to vím sám.

Ještě budu přemýšlet nad HID. Možná bych šel i cestou LED denního svícení v kombinaci s pořádnými H7 žárovkami. Ale jak už tady na fóru bylo zmíněno někým - Galant má špatně tvarovanou masku pro upevnění dle vyhlášky.

Jinak do dálky jsem pořídil Osram NightBraker H1 a svítí to trošku líp.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
fábky sice oslňujou ale vozovku osvětlí perfektně. Nejlíp ze všech aut co jsem v nich jel. To je jediný co se jim na autě povedlo
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Hej Radouši máš pravdu vozovku osvetlia fakt good , ale ked ide o proti tak je jedno či ide z xenami alebo bez :( je to humus . Oni nemajú tu čiapočku nad žiarovkou. Proti oslneniu. preto biju do oči.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
 :angel: to mě jako řidiči fábie vúúúbec nevadí :angel:
« Poslední změna: 01.01.2011 - 20:22:21 od Radous »
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak investuj dvojku a jdi do halogen PIAA a máš klid, jestli jezdíš ale často, tak ti vydržej tak 2 roky, ale tyhle halogeny fakt svítěj.


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Tak investuj dvojku a jdi do halogen PIAA a máš klid, jestli jezdíš ale často, tak ti vydržej tak 2 roky, ale tyhle halogeny fakt svítěj.
jo a kde si ich kupoval ? Už som rozmýšlal nad tými PIAA ..... :mellow:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pepe

jo a kde si ich kupoval ? Už som rozmýšlal nad tými PIAA ..... :mellow:
E-bay
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
E-bay

Ahoj chlape  :D vše dobré v novem roce. O tých 4300 nic nové ? ....Čo sa týka IBAY nemám učet už som sa pokušal o otvorenie ale niečo som asi sprasil.......... :roll:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
PIAA nejblíž asi v  německu, v čechách možná taky, ale to budou určo za 2500 i víc!


Offline Pepe

PIAA nejblíž asi v  německu, v čechách možná taky, ale to budou určo za 2500 i víc!
Ebay.com ---------63,94USD+ 15,04 USD shiping .  Na němcích to nenajde nic . :roll:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To je pěkná cena, šel bych do nich znova, ty moje už dosloužily. :mad: