GalantWeb

!!!!Varování!!!!

Offline Ghost Buster

Já dával MOOG, jsou tam rok a úplně v pohodě, bohužel horní ramena už nejsou k sehnání, tak nevím, jestli ty spodní ještě někde na skladech jsou...


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
sundal sem manžetu z toho nitppartsu a zdá se že je to přesná kopie originálu. Zato ten šunt co se vytrhl je jinej úplně ve všem.
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Lades

Na Galantu 99 jsme měnily ramena od Nippartsu. Na spodním zadním ramenu (banánu) se vyklepal po měsíci čep, prachovka byla celá steřelá, reklemace uznána. :undecided:
mam podobnou zkusenost, taky Nipparts, ale vydrzely asi 3mesice. reklamace taky prosla. a to sem je kupoval s rozdilem asi 14dni, protoze nemeli 2kusy a druhy nebylo nikde skladem, kdyz potom doazilo, tak ve stejne krabici bylo jinak zpracovany rameno. pasovalo ale bylo jiny... takze nipparts nee. ted tam mam moog uz dva roky a zatim o nicem nevim
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
to se nám to ještě nikomu nevytrhlo za jízdy?
Radouš


Offline tomasssr

to se nám to ještě nikomu nevytrhlo za jízdy?

Vytrhlo se, ale až majiteli, kterýmu jsem žraloka prodal. Naštěstí se mu nic nestalo.
A navíc to jedno rameno (pravý) posílali natřikrát, protože dvakrát poslali levý :roll:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ono když na to tlačí pružina tak je to nějakej tlak a tlumič tomu taky zrovna nepřidá
Radouš


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

ono když na to tlačí pružina tak je to nějakej tlak a tlumič tomu taky zrovna nepřidá

Kamarádovi se škublo při parkování kulatýho galanta - vytrhl se čep na rameni rok starým od Starline... A pak si pamatuju Svavru na srazu u mycháka, kterej to rameno utrhl při krosení po poli...:-D
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Rafik

Na ramena mám kontakt za hodně solidní ceny. Dával jsem je komplet na mého ex- ex- modrého galanta a naprostá spokojenost. Druhovýroba, made in Japan, značku si nevzpomenu, ale nic známéno. Spodní ramena vycházely v pohodě do 2tisíc.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

Jak je na tom Delphi a co je zač HERTH+BUSS?

http://www.herthundbuss.de/   Jakoparts-------------Japan korea cars teile
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001