GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 91913

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Bral bych jakýkoli, ale ten shipping, to bych je střílel do hlavy!!Cena dopravy skoro stejná jak cena světel!


Offline Rafik

Vzal bych to z ebaye, je to tam podstatně levnější. A určitě ti to Drak objedná. Nebo já :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Drak

zjistím kolik by staly z UK. Tam posta bude levnější než někde z asie a nebude hrozit clo a DPH :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, ty tmavší za 128 dol. jsou hezčí, do těch bych klidně šel.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jo, už se těším, jestli něco najdete v evropě.


Offline Drak

myslím, že se daj sehnat i za půl ceny a poloviční poštovný
jinak světla na odkazech jsou uplně stejný jen jinak nafocený
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Koukám že jsme koupí reflektorů navýšily výkon  :o  el. soustavy  :o ale v odběru .  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Neni to poprvý, že se to někam jinam zvrtlo. :angel:


Offline morfes

ups nějak jsem odpovídal jinam :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rafik

Já bych se cla a DPH tolik nebál. Stejně se to platí předem přes Paypal a poté se to už posílá jako dárek ne??? Nebo se pletu a změní se i to? Pokud by byly zajímavé světla, šel bych do nich taky a tím pádem bychom měli nižší poštovné
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, jo, ale už o tom uvažuju dost dlouho-skoro 2 roky a už bych to fakt chtěl uskutečnit-mě se ty světla, co sháním hrozně líbí a každý ráno, když jdu kolem auta si je tam v duchu představuju. :roll:


Offline Rafik

V čem se liší oproti sérii kromě toho, že mají blinkr vcelku?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak to by bylo super, jestli jme aspon 2, rafik- ty to chceš na 96 nebo 98 model?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Liší se asi jen parabolama  pro evropu jsou na prd, takže se musej rozdělat a v inplantovat naše paraboly a možná ještě upravit el. nakl. světel, je to spíš o vizáži. Jenom nedovedu pochopit, když maj v us. silnici z asfaltu jako my, proč si jí nasvětlují jinak??  
« Poslední změna: 25.11.2010 - 23:26:05 od robb »


Offline Drak

to dodělaní naklápění je trochu složitější vzhledem k místu. Motorek se musí vsadit místo seřízovacího šroubu a pak se tam nevejde paticeblinkru. Takže se musí trochu brousit :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak ,kdybyste někdo narazil na ty světla za dobrou cenu a zároven byl ochoten to koupit-objedat na sebe, tak budu vděčný, peníze dám hotově-koruny nebo si ve směnárně proměním na euro,libry,dolary...neni problém...dík.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jestli to chápu dobře a jde jen o patici blinkru-já to z tý fotky nevidím, tak to už je jen maličkost.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Draku,nechceš mi prodat ty svoje a pořídit si nový- já bych je bral, už jsou předělaný- pro mě bez práce, cenu bych se pokusil respektovat, nespěchám. :o


Offline Drak

jde jen o obroušení patice blinkru. Motorek seřizování je přesně místo spodního šroubu mezi paticí blinkru a gumou okolo patice H7. Na motorku nejde nic obrousit, tak se musí upravit patice aby se tam všechno vešlo a i tak je to celkem kouzlo to tam oboje vsadit :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo, takže zase celkem alchymie - odendat skla, vsadit nový paraboly, potom ten motorek a pak se modlet, jestli se to tam všechno vejde.No to je teda opruz, ale stejně by to stálo za to.