GalantWeb

Má cenu to opravovat ?

Offline Jindřišák

No nevím, jestli se oplatí tahat takhle starý auto z DE, navíc to neco stojí. Byl jsem teď v bavorsku na montážích a sondoval, jak to tam je s autama a je to tam prej jak u nás.. tedy u ojetin v bazarech. Prý plnou záruku, že člověk nekoupil šrot má jen u ojetiny z autosalonu. Normální bazary atd tam vlastní indové a jim podobní a ti s tím normálně šmelí jak u nás. Ale němce to asi moc netrápí vzhledem k tomu, že tam všichni jezdí v zánovních autech..

Hlavně to nezpravuj. To už je rentabilnější ten kombík za 10. To máš tak za cenu slušnějšího laku..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Tak je dám na tažné  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Aldik

Ten kombik za 13k ze Zlína je totální vrak... byl se na to podívat jeden můj známý s mechanikem. NEBRAT!

Jinak pepe, tvýho Galanta je zrovna fakt škoda..


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
opravovat určo nemá cenu a pojištovna na 100% dá totálku. chtěli ji dát i mě skrz odřenej zadní narazník a utrženy packy na něm, co ho držej - škoda cca 20tis


Offline Pepe

Odpoledne byl u mne odhadce-likvidátor a napsal všechny poškozené díly na výměnu . Tož jsem zvědav kolik mi proplatí . ](-: ](-: ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Po otevření haubny a o jaký kus se zkrátil úložný prostor .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Na závěr :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Don_Mierda

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 84
těch 5500 kč je co ti dají za vydražení auta nebo ty zaplatíš za odkup vraku


Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Ahoj pepe, to je opravdu smula, me potkalo neco podobnyho, mel jsem kulataka a frajer mel tejden starou oktavku a ve 100 to do me napral v zatacce, ja mel predek kratsi o 30  centaku na pojistovne to mi rekli totalku. 3 roky sem mel peugeota a ted jsem natrefil na zraloka 2,5 neshnilej uplne v poho za 14 tisic, akorat mi ted zacalo piskat lozo v prevodovce. Vsichni co to auto videli tak mi neverili ze sem ho koupil za tak malo, podle myho ten dotycnej nevedel co ma doma. Mel sem stesti, ale musisi hledat.


Offline Pepe

Dnes jsem ho dovezl domů . Dá trochu práce ale aspoň se nebudu nudit . 2001 / 06  najeto 136 000 /Automat .  -_-  Foto po víkendu . Je z Dukovan .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To byl fofr,dej sem foto nebo neusnu  :-D ,určitě bude lepší než Volvo! :mellow:


Offline Pepe

Je to stará šunka , v inzerci bazoše z Třebíče . Nechal na voze plecháče se zimníma gumama . :angel:      http://auto.bazos.cz/inzerat/36482771/Mitsubishi-Galant-25-V6.php

A možná že béžová kůže komplet bude volná .
« Poslední změna: 26.06.2014 - 22:18:22 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
ahoj pepe, myslíš že by se z toho tvýho nabouranýho nechali použít střešní nosiče? Jestli jo tak za kolik. Dík


Offline Fechtlari1

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 134
Ahoj, měl bych kastly bez TP. Combi, chybí z barvy Př.nárazník a páté dveře.

Cena by byla 5500kč, po dohodně možno nechat motor i převodovku, výměnou za tvůj vrak.

Varnsdorf - černá metal.

721 723 639


Offline Pepe

Neopravuji , mám jiný vůz a bouračka jde na přestavbu jinam . Díky  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001