GalantWeb

LED svícení

Offline Pepe

Zatím Led diody nedám--- jsou na průměru veliké a dnes se mi nechtělo brousit jak kovové pouzdro , tak i plast . Těleso před lepením a xenony proti zdi .  Lepení - 20 minut v kartonové bedně s horkovzduškou .
« Poslední změna: 12.06.2015 - 15:33:00 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline maxx2

Aky typ vybojky si pouzil? Aj si dorabal nejaku podlozku alebo si brusil na svetlomete? Ako si dosiahol ohnisko?
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

http://www.galantweb.com/index.php/topic,2252.msg38270.html#msg38270
Tohle je vše , co jsem udělal , aby to sedělo přrtlačené .  Jinak výbojka je 6000K .   Ohnisko výbojky je v ohnisku paraboly -  jako u žárovky.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline maxx2

Takze mas vybojku s paticou h7. Potom ich musi byt viacej druhov pretoze mne sa nepodarilo trafit ohnisko takto ako tebe a svietilo to strasidelne. Oproti stene som nemohol trafit takto ako ty tie "hrany" svetelneho lúča. Kazdopadne mam čočky takze som tento problem vyriesil posvojom. ;-)
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline Pepe

jako nové.
Skládal jsem to ze třech těles . ](-: ](-: ](-:    Ještě budu dělat pravé světlo , tohle bylo jen levé .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Takze mas vybojku s paticou h7. Potom ich musi byt viacej druhov pretoze mne sa nepodarilo trafit ohnisko takto ako tebe a svietilo to strasidelne. Oproti stene som nemohol trafit takto ako ty tie "hrany" svetelneho lúča. Kazdopadne mam čočky takze som tento problem vyriesil posvojom. ;-)
Maxxi, když koupíš předepsanou H7 , musí sedět v ohnisku žárovky . To byl první rozměr , co jsem měřil po dodání ---- od dosedací plochy žárovky a výbojky po střed vlákna a ohnisko výboje .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já to dělal 3x a už bych to dělat nechtěl. :roll:


Offline Pepe

Mojí výhodou je, že mám nové lepidlo . Takže po rozlepení vyčistit sklo a drážky, umýt paraboly a těleso . Do drážky dám nové lepení a ohřát , zacvaknout a nasadit na auto .Od půl jedenácté do třinácté hodiny .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001