GalantWeb

Reálný maximální výkon motoru 4G93

Offline ondraseek

No zatím pracuji na novém sání s větší škrtící klapkou které bych mohl do měsíce namontovat jinak doma mám druhou hlavu na které začnu pracovat ta půjde do auta ale až v létě jinak jsem se na rady vrátil ke starému filtru s boxem. jinak s výkonem je to jak na horské dráze někdy dám na trojku 150 jindy zase jenom 130  ](-: ale i tak na čtverku dám 190 ale prostě chybí tah od spodu do 4000 tisíc se nic neděje  :( https://www.youtube.com/watch?v=pp5Xb9XGLdw
no reknu ti ze se na tu trojku tomu moc nechtelo
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
náhodou ti to jede moc dobře ;) ...mě ty 1,8čky tak pěkně nikdy nejely :D.....ale co se týče těch kvaltů tak mám pro tebe inspiraci.... :D ...na 3ku jet cca 195kmh ?????  :angel: no jooo dobře dal mi to můj automat a na 4ku se to po delší době pohlo na cca 210-215  :evil:  :'(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline grafik

Ani na pětku se tomu moc nechce ale to vidím že to dělá opotřebovaná převodovka protože na trojku  a pětku se jezdí nejčastěji.


Offline ondraseek

Ani na pětku se tomu moc nechce ale to vidím že to dělá opotřebovaná převodovka protože na trojku  a pětku se jezdí nejčastěji.
na tu 4 ti to tahne pekne
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline grafik

Tak jsem namontoval nové sání se 54mm škrtící klapkou. motor se rychleji vytáčí a celkově mám pocit tak deseti koní navíc  :evil:


Offline ondraseek

tak sem pak hod video jak ti to jede ted
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

"Tak jsem namontoval nové sání se 54mm škrtící klapkou."
 Nemusel jsi dávat nové potrubí , stačilo vybrousit fortunkou věčší díru do příruby pod klapku , protože potrubí je shodné .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

já vím ale já auto potřebuji mít pojízdné takže jsem si koupil nové a to upravil a pak jenom jsem to vyměnil kus za kus  :kiss:


Offline grafik

Tak zásadní věc která zpomalovala auto byly pneumatiky Barum  ](-: nasadil jsem zpátky MINI kolečka a rozdíl je fakt razantní  :big grin: chtěl bych koupit Yokohama C drive2 ale bojím se aby neměly taky vysoký odpor nebo pak TOYO PROXES CF2 máte někdo zkušenosti s těmito pneumatikami ?


Offline Pepe

Nezajímá značka --- ale rozměr pneu , které chceš koupit . -_- Ono to totiž vyznělo , že ty pneu se lepí na silnici a tvé auto nejede . Podívej se jestli nemáš problém s přibrzďováním na kotoučích , též jeden z důvodů proč auto nejede .
« Poslední změna: 11.03.2015 - 21:12:16 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik


Offline Jeníček

sis rovnou mohl spočítat valivý odpor pneu  :big grin:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline grafik

Takhle nějak vypadal v létě po vzhledové stránce až na nasávač tak bude vypadat.


Offline grafik

Teď vypadá takto  ^_^


Offline grafik

Dělám na podvozku kde budou polyuretanové silentbloky. Taky pořád dělám na hlavě kde upravuji kanály je to děsná piplačka  ](-: A ještě experimentuji s filtr boxem takže přes zimu mám co dělat do toho vyvařování atd.


Offline grafik

Ještě v létě přibyl nerezový výfuk od katalizátoru to byl trošku porod ale výsledek je dobrý


Offline ondraseek

to sem zvedavej az to vse bude hotovy jak to pojede
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

Výfuk z nerezu...mazec...
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jde to udělat , hůř se to svařuje elektrodou , ale jde to . :D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

tak Cočko?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue