GalantWeb

Ofuky oken

Offline Luban75

Ahoj,
Díval jsem se a nenašel jsem tu na co se chci zeptat a tak:

Mám rytíře který je dán do provozu 11/2003 je to sedan a 2.5 V6
Jaké ofuky oken mu mám koupit ??

Není to jednoduché jak se zdá, všude píšou nějaké zkratky a podle toho to nepoznám (mimo 5D to vím že je kombi:-)) a kde byl rok tak do 5/2003 co ja mam pozdější :-O
 A to samé je o stěračích :-) můžete mi poradit jaké to má cm ? Já vždy zapomenu na metr :-)


Děkuju L.



Offline ondraseek

Ondrassek tam nacpal něco z Octavie http://www.galantweb.com/index.php?action=garage;sa=view_vehicle;VID=272

pátá fotka.

tobe kdes prisel na to ze to ma bejt z octavie je to origo na galant
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha ,tak hoď odkaz,kdes to koupil.


Offline ondraseek


Offline ondraseek

myslim ze by ti to tam taky melo sedet
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline ondraseek

díky.
taky si to objedas?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Bych se když tak přidal
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline ondraseek

Bych se když tak přidal
combik to ma asi jiny
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

« Poslední změna: 16.12.2014 - 16:44:56 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

To mně vždycky přišlo jako zbytečnost, ale nikdy jsem na autě neměl, takže nebudu hodnotit. Já mám naopak průvan rád, teda pokud mi nefouká přímo do xichtu :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Pepe

Až tě časem bude bolet svalstvo šíje, věř, že je to z průvanu . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
To mně vždycky přišlo jako zbytečnost, ale nikdy jsem na autě neměl, takže nebudu hodnotit. Já mám naopak průvan rád, teda pokud mi nefouká přímo do xichtu :)

právě proto jsou ty ofuky dobré, vklidu si vyvětráš i za deště :) ...já je chtěl ale nějak jsem nedohledal prodejce :D....a tady v irl nejsou vůbec :( takže asi objednám z čr....

a k prvotní otázce: já myslím že galant žralok je kastlově stejný, jen rozdíl sedan/kombík takže tím, že ho máš z 2003 bych se určitě nevzrušoval :P
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....