GalantWeb

Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会

Drak · 256 · 90016

Spojené události

  • Jarní Mitsubishi Meeting - 三菱春季大会: 23.06.2018 - 24.06.2018

Offline Pepe

 :D  ano , něco takové měla snacha . :D    taky auto :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

Rád pojedu vyhnat pavouky z vejfuku, ale jestli někdo víte bližší info nebo máte páky na datum konání, tak bych prosil 19. května NE. Žena má si rezervovala termín a já bych měl smůlu :big grin:



Offline Sir Dag

Termín je pevně stanovený a stanovil ho předseda..Ale je fajn, že to je konec května..bude aspoň teplo
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Jestli je pevně stanovený, sem s ním. (definice květen je pro mě trochu široký)


Offline Pepe

 :D :D :D :D :D 26-27 května
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Dámi a pánové... 23-24.6...Už se nám to blíží...Takže nezapomeňte .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline elkappi

Bohužel jedu na dovolenou. Ale příští rok vás už snad bude práskat FTO :evil:
Galant navždy a FTO


Offline Trewor

To mám závody :(
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Pepe

 :undecided: To jako že tam bude jen pár komiků ? :undecided: ](-: ](-: ](-:    prečo ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

aspon mame sanci konecne vyhrat pohar..Trewor je sbiral :D

Ne tak sranda...je proste dobrej ;)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline BrutálníBobr

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 112
Tak se taky ukážu koukám že to mám kousek ale nemám zatím žádnou leštěnku  :'( :roll:


Offline Sir Dag

to neva..hlavní je účast..přeci jen jde o lidi..o zábavu .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Tak jsem do Kadova domluvil na cca 10 hodinu člověka co má kontakt s Japonskem. Dováží sem hlavně EvoV - IX umí i 3000GT Twin turbo a Gali VR4 a Legnum. Přiveze sebou Evo na ukázku a podělit se o kontakt a možnost obědnání i jednotlivých dílů přímo z Japonska.


Offline Werewolf66

Tak jsem do Kadova domluvil na cca 10 hodinu člověka co má kontakt s Japonskem. Dováží sem hlavně EvoV - IX umí i 3000GT Twin turbo a Gali VR4 a Legnum. Přiveze sebou Evo na ukázku a podělit se o kontakt a možnost obědnání i jednotlivých dílů přímo z Japonska.

susny, zjistit a zdilet, ja bohuzel nemam technickou a prez republiku bez stk neni uplne ok :(
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

 wolfe - zrcadlo , zrcadlo .........
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

wolfe - zrcadlo , zrcadlo .........

kdo je na svete nejkrasnejsi? :D

pokud zejtra vsechno klapne, tak ti ho dovozu
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356

Offline Pepe

 Nějak po desáté dorazíme
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

nazdárek chalani..nevím kdo o tom ví a kdo ne..nicméně bude sraz v září, kopíruji textaci z FB:

Víkendový letní sraz pro všechny fanoušky Mitsubishi. Budeme jíst, pít, dělat ohěň, koupat se v Berounce, hrát hry a hlavně se dobře bavit .-)

Sraz proběhne v tábořišti U Potůčku u městečka Hlince. Je zde velmi slušné zázemí: WC, sprcha, kuchyň, bar, hřiště, zastřešená terasa, chatky a mnoho dalšího.

Pro ty, kteří s námi budou i do dalšího dne, je tu možnost spaní v chatkách či stanech a nebo si raději hovíte ve svém autě .-)

Co se bude dít ? Bude spanilka při které se podíváme na zříceninu hradu či rozhlednu. S návratem do tábořiště nás stále čeká pestrý program (nikoho nenutíme, ovšem kdo se přidá rozhodně si užije). Kdo bude chtít může se schladit v parném počasí v řece berounce. Večer společně rozděláme Mitsubišácký oheň.

A co bašta? Tak pít a jíst budeme buď své a nebo se můžeme obsloužit v místí kuchyni a baru. Večer při ohni se bude určitě grilovat maso či opékat buřty a klobásy :)

Akce začíná 8.9.2018 v 10 hodin dopoledne a končí druhý den v neděli dopoledne. Ovšem není problém přijet do tábořiště již v pátek večír.

Jak to vypadá v tábořišti nebo případně kde rezervovat chatku..tak se podívejte na stránky zde: http://www.taboristeupotucku.cz/uvod#utm_source=mapy.cz&utm_medium=ppd&utm_campaign=firmy.cz-2688834

Jinak už cca měsíc je akce vyvěšená na fb a tam také vkládáme nějaké příspěvky co na akci bude. Také je tam video z tábořiště jak vlastně vypadá. Tak na to jukněte  :mellow:
https://www.facebook.com/events/201382480711385/?active_tab=about

PS: zázemí je slušné a nudit se nebudem. Aktuálně jedmáme i s kapelou atd. Takže je se na co těšit.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue