GalantWeb

znaky , Samolepky atd

Offline ondraseek

aha no tak nevim skoda ze to neni na ebay
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Pocitam,ze na Ebay by to bylo o dost drazsi :)


Offline ondraseek

to nevim no je tam spousta jinech veci levnejch :D
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Noo zatim sem tam nasel snad jen par dilu na PS2 levnych,jinak beru veci z Ali, nasel sem tam dost veci levnejsich :)


Offline ondraseek

jo atak asi jo nvm
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Pepe

Něco pro vyšší výkon :
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Nemáte někdo tu samolepku co je na plast. víku když otevřu kufr.....nějakej bambula tam nalepil to co je na víku kufru a chtěl bych tam něco trochu origo..... :-D ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

Daggereall: a ty by jsi nám to nedokázal nějak dotáhnout z toho ali když to tak dobře znáš? :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Misak

Na aliexpressu jsem vzdy platil kartou. Aliexpress penize blokuje a prodejce je dostane az pote, co 1) objednavatel potvrdi prijeti zbozi, 2) Vyprsi lhuta pro reklamaci nedoruceneho zbozi a objednavatel tuto lhutu nechce prodlouzit. Uz se mi takhle nejake penize vraceli.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Toz dotahnout by se to dalo ze? :)) Jen musim vymyslet,jak to objednat,aby se neplatilo clo z toho :)


Offline ondraseek

mě tenkrat říkal celník ze kdyz je to do urcity castky nic se neplati
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Co koukam na cenu v prepoctu na koruny,asi by bylo dobry to objednavat jednotlive.Pocitam,ze pri vic kusech v baliku by celnici chtelo clo a dph.
A kdyz tak koukam v nastaveni Aliexpress,asi by tam slo zadat vic dorucovacich adres,tajze by se to dalo rozeslat zajemcum,ale nemam to vyzkouseny.
« Poslední změna: 10.03.2015 - 18:49:48 od Daggereall »


Offline ondraseek

tak to vubec netusim je to mozny ze by to slo
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Sir Dag

ja si myslim, ze ta stovka bude detajl na tom clu a dph :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Misak

Je verejnym tajemstvim, ze cinani udavaji jine ceny na baliku, nez za kolik vy kupujete. A idealnim resenim je poslat konkretni kus konkretnimu prijemci. Tim, ze vetsina zasilek z ciny je Free Shipping, tak neni potreba resit vice kusu do jednoho baliku.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Tyjo tolik detailů..... já myslel že se zeptám a někdo napíše jo umim vobjednám a přepošlu,.... ale toto.... :-D ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Sir Dag

přesně :D

Řeknu to takhle..proč jsem to sem přidal. Protože se mi ten znak líbí a v ČR jsem ho nesehnal. Pokud to někdo umí dotáhnout do čech tak ať se ozveeeeeeeeee :D a nějak se určo dohodneme  :angel:
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
No koukam,ze ten znak je vlastne pozinkovanej ABS plast.Asi to pristi mesic objednam.Ted si resim dily a STK na aute,takze penize vrazim jinam :)


Offline Sir Dag

jestli to budes objednavat..tak na mě nezapoměň
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
někdy se mi válej znaky na kufr takový ty velký pochromovaný kdysi sem to chtěl na kola ale maj jinak postavený hroty ... musim to někde najít ....budu dělat debordelizaci.... ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)