GalantWeb

Kola Galantík

Offline FrantaPMJ

Tak jsem dneska neodolal a využil jsem krásnej den k přezutí kol na autě. dneska bych je nesl a skládal do sklepa, a za chvíli bych je vyndaval a dával zpátky. Kdyby ještě přituhlu, tak si vezmu druhý auto se zimákama  :mellow: Byl jsem to i projet a všechno je vpořádku, jen jsou ty kola dost těžký, to se budou čepy a ramena mít  -_- Tak design už je, teď už mi snad Pepe pomůže poladit lak a s drakem snad vyřeší nefunkční palivoměr a zas budu o kousek dál k úplně pohodovýmu autu a budu moct konečně i dojet na Šestku až bude  :mellow: Tady pár foteček z mobilu ze dneška, prosím o názory  :mellow:


Offline Pepe

Konečně to je ke koukání .  :mellow: :-D   A lak budeš chtít poladit dráťákem nebo do barvy kol ? :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

Pepo, zlobíš  :big grin: :mellow: Vždyť ty víš, je škoda, že kola nejsou klasický hliníkáče jen šedý a lesklý, ale jsou tak nějak z období, kdy se Galantík dělal a sedí mi k němu, já ty nový designy nemam moc rád a jen mě mrzí, že mi v Příbrami utekly origo pětipaprskový hliníkáče na Galantíka, který jsou často na prospektech, podobný pak měly Mazdy 6, akorát že pětidíru, takovej ten pootočenej pětipaprsek, jenže pán chtěl tenkrát asi 5000, slevit nechtěl a to mu chyběla jedna ta poklička. Tak jsem to nechal bejt.


Offline Pepe

Ale já proti kolům nic nenamítám , k této kastli sedí perfektně a barvu neřeším , ta se dá měnit jak kalhoty k saku . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
třeba taková matná černá.... to je mazec....  :P ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Třeba PlastiDip black matt. :roll:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Třeba PlastiDip black matt. :roll:

no dyk vo tom mluvim.... :-) ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Trewor

Na PlastiDip se vybodněte. Stejně se to oloupe.
U tady těch kol bych to spíš viděl na disk do černa a límec stříbrnej/čistej lak na hliníku.

Matně černý kola jsou akorát maskování špíny z brzd :P
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Werewolf66

oprasime...nemate nekdo doma nejaky podobny kola? ale v 15"



Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
 :-D mám,leštěný origo15" obutý,ale chci ty tvoje 17" :-D