GalantWeb

Kola R17

Offline Pepe

Kola KaGn 17"
Kluci, kdo vyrábí tyto disky ?
« Poslední změna: 17.04.2016 - 19:23:05 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

přeci Borbet :) 7Jx17 ET 40
« Poslední změna: 17.04.2016 - 19:30:31 od Majk MG »


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Děkuji , proto psal Drak že má doklad na Borbety , ale v němčině .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Drak ma TÜV, podle toho to zapisou v nemecku...ale tady to podle me nestaci....i kdyz otazka jak a kdo bude na uradu.
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Drak

na uřadě k tomu budeš potřebovat český ověřený překlad. Spíš bych napsal na český Borbet jestli k tomu mají dokumentaci v čj včetně typového listu. ten německý TUV jsem zitra přiložím
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Severín

A nehrotíte to trochu? Já mám ty samý kola a na zastoupení mi dali papír, aniž by se na ně podívali. Stojí to dvojku, ale už nic neřešíš. Takhle mi to přijde jako lítačka a možná to bude ještě dražší.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

ABE povolení s TUV
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline elkappi

Měl bych obrovský zájem o tipovy list na 17 čtyř díru. Jen mě zajímá když mi ho nikdo půjčí(potvrzený od technika) tak stačí dojít jen na úřad je nechat napsat? Pokud ano Našel by se nikdo na zapůjčení onoho listu. Odměna samozřejmá
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

tak jsem dnes volal do Mitsubishi a bylo mi řečeno ze mám poslat fotky 17 co se dávaly na sport edition  a kopii velkého TP a že to půjde zapsat
Galant navždy a FTO


Offline KaGn

Kam do Mitsubishi jsi prosim volal? Ja to resil uz na tolika mistech ze to nema obdoby.Poslu jim hned co budou chtit aj s flaskou.Prosim o konkretni kontakt..klidne Soukroma Zprava.Dekuju moc


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
tak jsem dnes volal do Mitsubishi a bylo mi řečeno ze mám poslat fotky 17 co se dávaly na sport edition  a kopii velkého TP a že to půjde zapsat


Kam do Mitsubishi jsi prosim volal? Ja to resil uz na tolika mistech ze to nema obdoby.Poslu jim hned co budou chtit aj s flaskou.Prosim o konkretni kontakt..klidne Soukroma Zprava.Dekuju moc

Taky by mě zajímalo na kterým zastoupení jsi tohle vykontaktoval, protože já mám celou mailovou komunikaci, kde mi tvrdí, že nikdy žádné testy se 17" kolama neproběhly.

Pokud by ses někam dobral a byl ochotný se o to podělit...


Offline elkappi

Hele dostal jsem mail kam mám poslat fotku 17 které dávali na sport edition mám za to že to jsou borbet (samozřejmě je nemám, mám advanced racing repliky) a napsat k tomu rozměry gum. Mail sem pak hodim. A volal jsem na Mitsubishi motory.cz hned věděli o co jde😀
Galant navždy a FTO


Offline Pepe

  http://www.mitsubishi-motors.cz/kontakt.xhtml              asi tady.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Hele dostal jsem mail kam mám poslat fotku 17 které dávali na sport edition mám za to že to jsou borbet (samozřejmě je nemám, mám advanced racing repliky) a napsat k tomu rozměry gum. Mail sem pak hodim. A volal jsem na Mitsubishi motory.cz hned věděli o co jde😀


To je zajímavý :laugh: protože podle mojich mailů to vypadalo, že nemají tušení o tom že by kdy vyráběli nějakého Galanta.

  http://www.mitsubishi-motors.cz/kontakt.xhtml              asi tady.


Sem jsem právě psal. Zřejmě ale v této firmě nikdo neví co dělá pravá ruka a ta levá je prostě levá. No vůbec mě to nepřekvapuje.

Tak snad se podaří. Já při nejhorším si holt zapíšu ten můj typ kol podle čísla, ne rozměr jak jsem původně chtěl. Ale ve finále i to bude ok, jen jsem nechtěl tolik běhat kvůli "jedněm" kolům. Hlavně že to bude "legální".


Offline elkappi

Sorry  že píšu  až  teď ale byl  jsem  mimo každopádně ta paní se jmenuje Zuzana Horová autobinck Google ji najde. Napsala že moje vozidlo nemůže jezdit na 17 měl jsem za to že sport edition na nich jezdil z fabriky? A jakto že  kámoš má ve velkym  17 zítra ji zavolám a uvidíme.
Galant navždy a FTO


Offline Majk MG

Drak to tu někde na foru už psal.... Problém je to že 17" kola na galanta montoval až oficiální dovozce v  Evropě .... to byl Denzel.  takže proto o tom zastoupení mitsu neví .... pokud se tedy nepletu ....


Offline elkappi

Dobrý den,

tak jsme prověřili technickou specifikaci Vašeho vozu a bohužel byly výrobcem schváleny pouze rozměry, které máte již zapsány v TP, tedy největší ráfek R15.

Proto Vám bohužel 17“ kola nemůže potvrdit.

 

Děkuji za pochopení.
Stejně když  je tam montoval  nikdo jinej  musel mít  povolení od mitsu
Galant navždy a FTO


Offline Drak

Denzel měl schválení od TUV. To je to ABE povolení co tu je. Takže tohle šlo tak trochu mimo.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)