GalantWeb

Zase ten VR4 nárazník

Host · 11 · 4078

homo15

  • Host
 ](-: Dobrý večer pánové, zháním spíše než nárazník tu masku,nárazník mám v jednom vrakovišti zajištěný,ale ani za nic nikde nemůžu sehnat tu masku, mám EA0 99˙2.4 GDI, a tady jsem se dočetl, že tento nárazník nebude pasovat, je tomu opravdu tak nebo se to "dá nějak udělat" ?
díky za ochotu   :laugh:


Offline Drak

No budou na vnitřní straně mezery a budeš muset udělat nový spodní držák. To ale není nic hrozného. Vidět to na první pohled není. Maska se koupit dá, ale stojí za to. Občas se objevi třeba na http://bazar.automedik.cz/mitsubishi/galant
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Když bude foto nárazníku, lépe se vybírá maska . Ony jsou 3 typynárazníků a ě typy masek. Viz maska Drak, pepe .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
Děkuji Draku za tvůj tip, jinak, tahle maska na tento nárazník, TOHO ČERVENÉHO si nevšímat, i když by se taky šikl  :-D


homo15

  • Host
maska


homo15

  • Host
Chlapi tož sakra pomozte, je to srdcovka  :'( 



Offline Pepe

Cena skoro jako u Mychaka - ale levněji asi nebude nikde . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

homo15

  • Host
Cena skoro jako u Mychaka - ale levněji asi nebude nikde . -_-  <<<<  :angel: :angel: :angel:

jo diky hned jsem napsal kamosovy co rozumi vecem na ebay tak uz to obednavame :-)
jinac kdyby se nekde nasel,prosim hodte mi tu link, toto tema se jeste zamykat nebude  :-D


homo15

  • Host
Tak jo super, díky Vám mi přišla maska, jak jsem chtěl  ^_^, ale opravdu byla to velice těžká práce sehnat ten nárazník v ČR,maska jde v ČR sehnat, ale stojí 3550,- Takže !
Nárazník : 5300,-
Maska    : 2700,-
přestříkání a broušení nárazníku (barva+lak+práce) :3500,-
vnitřní mřížky do nárazníku : 600,-
////// Pokud někdo taky bude měnit nárazník,hodně štěstí,na ebay je všechno,ale dovoz sem, to je fakt hnus.
díky