GalantWeb

Zajimavosti na Alliexpresu

Rob · 43 · 14265

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

ja to tahal stropem a přidal jsem to jen ke stavajicím antením kabelům co jdou od bočních oken.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
A tapec ti nepadá?Mě napadlo,dát tu kameru dovnitř auta na zadní sklo.


Offline Drak

nepadá, jednak ten je přichycen ke stávajícímu kabelu, který ma uchyty přímo do nosníku ve střeše a pak tapec drží přišroubovaná madla.

Jinak kameru za sklo v sedanu by asi nemělo moc smysl, měla by být zkosená aby bylo vidět hned za nárazník a k tomu jsou v kameře i nastaveny barevné vodící čáry. Když se tak to da za skolo, tak v ni bude akorát vidět víko kufru :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hm,tak pak snad už jen wifi,aby se nemuselo moc tahat.


Offline Drak

tahání kabelů je to nejmenší a o metr víc už nikoho nezabije :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Sir Dag

přesně..2kč za metr co to je....
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Padlo

mě trápí spíš ten displej, který bych kvůli tomu musel mít :( Nechci, aby mi kvůli němu pak někdo vymlátil okno. Takže bych ho musel mít někde schovaný a vytahovat ho, stejně jako rádio. Zkusím googlit, jestli nějaký android nebo můj apple neumí ukázat signál přes kabely z kamery.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Ještě to dělaj do zpětnýho zrcátka,ale našel jsem jen takový velký,pomalu jak do autobusu.


Offline Padlo

Jo jo, taky jsem viděl. Ale jestli to chápu dobře, tak je to vlastně celé zrcátko s tím, že uprostřed je displej, takže přes origo zrcátko, dáš nějaký kus plastu s displejem a kdo ví jak kvalitním zrcátkem. :/


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo ,to je fakt,že se neví,jak v tom bude vidět,na 2. stranu je v tom i přední nahrávací kamera,ale jak říkám,je to moc velký.


Offline Drak

Než si spustis na telefonu aplikaci a dáš ho tak, abys na něj viděl. Tak to bys normálně zaparkoval aspoň 3x za tu dobu ;-) Jiná telefony umějí obraz poslat ven, ale zpracovat příchozí po kabelu neumí

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Padlo

Tak zase přišel čas na řešení parkovací kamery a displeje. Mám nový tip. Co takto? http://www.aliexpress.com/item/Left-or-Right-7-Car-Sun-Visor-Monitor-2-Channel-Video-for-DVD-Player-and-Car/32575241761.html?spm=2114.01010208.3.1.gcICfU&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201602_1_10037_10017_10021_507_10022_10032_10009_10020_10008_10018_10019_101,searchweb201603_6&btsid=d43cf038-21fe-4657-9b6d-14378306ad66

Myslíte, že to tudy protáhnem? Bojím se, že to bude nevzhledný, stejně jako ten monitor vyklápěcí co předemnou posílal Rob. Ale nechce se mi kupovat drahý rádio a dělat zálusk zlodějům zbytečně. :/

Nebo koupím 1dinové rádio s vysouvacím displejem no... Ale už se pro něco musím rozhodnout, řeším to moc dlouho. :)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Nestačí ti kolena slečny a rádio s přehrávačem mp3 ve verzi USB ? :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

Pepe..řeší tu kameru :D

Jako nápad se to zdá dobrý. Co se týče kabeláže s tím si hlavu netrap. Na to je tam místa dost. Spíše si říkam zda se vejde uchycovací tyčka do té naší. Zkrátka, aby nebyla moc široká a nešlo stínítko docvaknou a nebo naopak, moc úzká a stínítko nevypadávalo.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Padlo

Tak mi dnes přišly z Ali tři věci. Parkovací kamera a displej zabudovaný v zrcátku. Je moc pěkně udělané a rozměrově skoro stejné jako galant, krásně tam sedí. Dokonce si myslím, že by šlo nějak vyndat origo zrcátko a mít tam jen to s monitorem. Je sice trochu tmavší, takže dohromady s mými nově zatmavenými skli nevidím skoro nic, ale mám ještě boční zrcátka, takže ok. :D Zkusím to namontovat a dám vědět, asi budu potřebovat účast pepeho, protože nevím kudy táhnout kabely a hlavně by se mi líbilo mít možnost zapnout kameru i když nemám zařazenou zpátečku, tak uvidím co se dá vymyslet.

A poslední věc je OBD II wifi scan, na propojení s mobilem, tak teď stahuju x aplikací a zkouším co to vše dokáže. :) A vypadá to hooodně dobře.


Offline Pepe

Jen tak dál , naučíte se dělat kopu věcí  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

Tak mi dnes přišly z Ali tři věci. Parkovací kamera a displej zabudovaný v zrcátku. Je moc pěkně udělané a rozměrově skoro stejné jako galant, krásně tam sedí. Dokonce si myslím, že by šlo nějak vyndat origo zrcátko a mít tam jen to s monitorem. Je sice trochu tmavší, takže dohromady s mými nově zatmavenými skli nevidím skoro nic, ale mám ještě boční zrcátka, takže ok. :D Zkusím to namontovat a dám vědět, asi budu potřebovat účast pepeho, protože nevím kudy táhnout kabely a hlavně by se mi líbilo mít možnost zapnout kameru i když nemám zařazenou zpátečku, tak uvidím co se dá vymyslet.

A poslední věc je OBD II wifi scan, na propojení s mobilem, tak teď stahuju x aplikací a zkouším co to vše dokáže. :) A vypadá to hooodně dobře.
cau aby ti kamera bezela bez zpatecky musis ji dat stalej proud jinak se to zapojuje na zpatecku ze poklud zaradis zpatecku pusti proud a rozbehne se kamera
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos