GalantWeb

Lemy na Galanta

Offline Pepe

  " Myslel jsem, že auta tuní jenom borci tak do 20 let, ale asi jsem se mýlil "
G sedany jsem měl s decentním zadním spoilerem , takže autu opticky nic nechybělo . Od prvního momentu G kombi této karoserii něco chybělo a to něco byl zadní spoiler , který se montoval jako OEM díl , jehož cena 5000 kč  mi neseděla . Proto když se ukázal tento díl za cenu poloviční , rozhodl jsem se jej na karoserii doplnit .  Takže ne tuning , jen doplnění chybějícího dílu .Tím bych považoval toto kombi za kompletní . Ale díky za narážku , protože ač je mi 63 let , ještě se starý necítím . :mellow:    P.s. Jsou díly , které k této jedinečné karoserii nepatří .
« Poslední změna: 11.11.2015 - 22:07:18 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host

Offline Pepe

Tuner - kurňa , to beru . :D  Tuning jo - to prospívá , páč je to umění, tuzzing ne- páč je to kurvení .  ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline in4mator

Rob: aha, takže Japonci se přizpůsobili Amíkům :)
homo15: to přirovnání se ti celkem povedlo :)
pepe: v pohodě, proto jsem psal nic ve zlém, dělal jsem si srandu, tady to je spíš takový styling. Ale mně se stejně ty zadní spoilery celkově moc nelíbí, ani na sedanu, jedině takový ten fakt nízký, teď přesně nevím, kdo ho z vás má, ten je OK. Citlivě udělaný tuning může naopak design karoserie ještě podtrhnout... Asi jsem spíš vyznavačem "německého" tuningu, viz wiki: "vyznačuje se kompletním "oholením" (zahlazením) karoserie (tzn. zbavení lišt, klik a všech rušivých elementů) a kvalitním velmi hezkým lakem"  :anz:
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


homo15

  • Host
in4mator tvojeho micáka jsem nikdy ve zlíně nezahlédl  :( kde jezdíš ? pošli foto  :mellow:


Offline in4mator

To sedí, já jsem toho tvojeho taky ještě neviděl :) Já jezdím jenom pod rouškou noci :)
« Poslední změna: 11.11.2015 - 23:04:29 od in4mator »
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


homo15

  • Host
to zní dobře, zítra ve 23:00 na semaforu u makra, směrem na Otrokovice, tam ti ukážu jak tě GDi natře  :-D  :-D   :-D


Offline in4mator

 :anz: To je lákavá nabídka, ale je to dost pozdě, co třeba o hodinu dřív?
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.



Offline in4mator

No dobře, tak teda sraz ve 22 na parkovišti před makrem, než si to rozmyslím :) už jdu spat, zatím
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.



Offline Sir Dag

Cítím se dotknutě....Podle mě mu originální křidélko včetně brzdového světla sluší .-)

Jinak na přilepovaní lišt atd doporučuji lepidlo na autoskla. To fakt kurňa druží :)
No a podél té lišty bych na férofku fláknul silikon, prstem bych ho hezky uhladil ať nečumí. Efekt co se týče vizuálnosti by byl naprosto totožný s originálním přilepením gumou. Fakt č. 2 je ten, že ti nezateče za lištu a nic tam nebude hnít .-)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

Pro mě je to druhý křídlo a primárně s ním chci zakrýt ostřikovač zadního okna...ten je tam jak pěst na oko.
Popravdě spojlerům moc nefandím a když už, tak nějakej menší, jako má Dag. Pokud je tamten tvarově stejnej jak z Legnuma, tak tam prostě tvarově sedí a linie auta spíš trochu uhlazuje než narušuje.
Sprej s barvou a lepidlo na skla už mam připravený
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


homo15

  • Host
Cítím se dotknutě....Podle mě mu originální křidélko včetně brzdového světla sluší .-)

Jinak na přilepovaní lišt atd doporučuji lepidlo na autoskla. To fakt kurňa druží :)
No a podél té lišty bych na férofku fláknul silikon, prstem bych ho hezky uhladil ať nečumí. Efekt co se týče vizuálnosti by byl naprosto totožný s originálním přilepením gumou. Fakt č. 2 je ten, že ti nezateče za lištu a nic tam nebude hnít .-)

jo takže silikon říkáš jo   :mellow: to je asi jedno z nejlepších řešení  :mellow:  :angel:  :angel:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
  " Myslel jsem, že auta tuní jenom borci tak do 20 let, ale asi jsem se mýlil "
G sedany jsem měl s decentním zadním spoilerem , takže autu opticky nic nechybělo . Od prvního momentu G kombi této karoserii něco chybělo a to něco byl zadní spoiler , který se montoval jako OEM díl , jehož cena 5000 kč  mi neseděla . Proto když se ukázal tento díl za cenu poloviční , rozhodl jsem se jej na karoserii doplnit .  Takže ne tuning , jen doplnění chybějícího dílu .Tím bych považoval toto kombi za kompletní . Ale díky za narážku , protože ač je mi 63 let , ještě se starý necítím . :mellow:    P.s. Jsou díly , které k této jedinečné karoserii nepatří .

Mě by se líbil tenhle  http://www.aliexpress.com/item/CARBON-FIBER-2002-2008-7-SERIES-E65-E66-REAR-WING-TRUNK-SPOILER/32349353948.html?spm=2114.031010208.3.181.E2G4sr&ws_ab_test=searchweb201556_3_21_79_78_77_92_91_22_80,searchweb201644_5,searchweb201560_9
?? tuzing??


homo15

  • Host

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Myslím, ten decentní tvar.Ne přímo tohohle prodejce.


Offline Pepe

To by se dost podobalo Š 105-120 . :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

Porovnej zadní linie vozů , zjistíš , co jsem tím chtěl říct. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001