GalantWeb

Lemy na Galanta


Offline Sir Dag

To Homo: klasický silikon ti to neudrží. To upadne. Proto se používá lepidlo na autoskla. To udrží ledacos. Ten klasický silikon bych použil opravdu jen na to "dotvarovaní" čistě jen na povrchu. 1) dobře se uhladí 2) vybereš barvu podobné kasli .-)
Jinak lepidlo na autoskla je černé, takže by i ladilo v celku ke kasli. Problém je, že se blbě zahlazuje takže bych na okraje opravdu zvolil klasik černej silik.

To Trewor: To co jsi objednal Pepe není Legnumácký spojler. Jen se mu podobá. Stačí porovnat správné foto. Jinak dělala se verze spojleru na legnuma před fejcem a po fejcu .-) A ta po má to křídlo dost vyzdvyžené nahoru. Nejdřív mi to přišlo přehnané, ale dnes si říkám, že je tím hezky atipické :D
« Poslední změna: 13.11.2015 - 06:01:32 od Sir Dag »
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Trewor

To co posílal Rob je odtrhová hrana a je to překvapivě funkční. Snižuje to aero. odpor a vytváří i trochu přítlaku. U sterejch rychlejch americkejch kár to je hodně používaný.

Dagu, já vim. Někdy ho porovnáme s Drakem jak moc je tvarově shodnej.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


homo15

  • Host
To Homo: klasický silikon ti to neudrží. To upadne. Proto se používá lepidlo na autoskla. To udrží ledacos. Ten klasický silikon bych použil opravdu jen na to "dotvarovaní" čistě jen na povrchu. 1) dobře se uhladí 2) vybereš barvu podobné kasli .-)
Jinak lepidlo na autoskla je černé, takže by i ladilo v celku ke kasli. Problém je, že se blbě zahlazuje takže bych na okraje opravdu zvolil klasik černej silik.

To Trewor: To co jsi objednal Pepe není Legnumácký spojler. Jen se mu podobá. Stačí porovnat správné foto. Jinak dělala se verze spojleru na legnuma před fejcem a po fejcu .-) A ta po má to křídlo dost vyzdvyžené nahoru. Nejdřív mi to přišlo přehnané, ale dnes si říkám, že je tím hezky atipické :D

dobře dobře, mám doma ještě lepidlo mamut glue a v práci tim lepíme kde co a opravdu musím říct že to je super, ovšem jeho barva je bílá a to by šlo šíleně vidět, takže asi koupím lepidlo na ty autoskla a černý silikon... uvidíme jak to dolátáme  :angel:


Offline Sir Dag

tak použij ten mamut glue a přilep to. No a poté obtáhni černym silikonem kraje listy. Do kelýmku si dáš horkou vodu a hezky to prstem setřeš. Tím ti zůstane silikon jen ve spáře mezi plechem-lištou a nikde jinde nebude. A bude jen v síle třeba půl centimetru, hlouběji už to drží ten onen mamut glue jak jsi psal .-)  Takže to bude vypadat jako ta těsnící guma co posílal Drak.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


homo15

  • Host
jo Dagu super, udělám to jak říkáš, takže, až to přilepím tak potom si vezmu ten silikon a obtáhnu to podél, pak to prstem uhladím aby silikon nebyl všude možně.Já právě že ze silikonem nemám žádné zkušenosti pač jsem to nikdy nepotřeboval, silikon by to neudržel jo ? silikon není lepidlo  :laugh: jen tím vlastně vyplním tu mezeru - vlastně náhradu té gumy, OK


Offline Pepe

Co je jiné na tom spoileru , Dagu ? To , že není ze třech dílů ? Přijeď na Šestku - uvidíš jej . :mellow: Přívěsky beru sebou .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


homo15

  • Host
on myslel tohle né ?


Offline Jeníček

silikon nelepí, jen těsní. můžeš si ho koupit bílej, černej, průhlednej a nebo ve všech barvách. je v tubě cca za kilo, koupíš si na něj pistoli za cca 50kč. maj to v každym bauhausu atp. jen bacha, až s nim budeš pracovat, povrch kam ho nanášíš musí bejt čistej, bez prachu a odmaštěnej. pak dosáhneš nejlepšího výsledku. pokud to pak budeš objíždět a uhlazovat prstem, měj připravenej hadr na vyhození kam si budeš prst průběžně utírat když tam toho silikonu bude moc. když ho bude akorát, na prstu ho po dokončení bude minimum. mrkni na youtube jak se silikonem těsní spáry mezi umyvadlem a stěnou, je to úplně ten stejnej postup, pomůže ti to  :mellow:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


homo15

  • Host

Offline Pepe

No a na voze bude tohle - zatím bez laku.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

na první pohled má jiný sklon horní plochy :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


homo15

  • Host
to je super, mě se právě že líbí že ta horní část jde pěkně do vrchu, sluší mu, moc  :mellow:  :mellow:  :mellow:


Offline Sir Dag

To Homo: přesně tak-silikon není lepidlo! Ikdyž má lepivé účinky. Ovšem na autě nolové. Takže použij na přilepení to co máš osvědčené co drží fakt kuvra drží :D Zbytek už znáš jak máš udělat. Jo a jak říká Jeníček, všechno dobře očistit a odmastit než začneš něco vůbec dělat. Mohlo by ti to jinak upadnout a celé by to bylo k ničemu což nechceš...

To Pepe: Legnum křídélko před faceliftem jde zároveň se střechou v jedné rovině. Ovšem to po faceliftu je oddělené, narušuje linii a je unikátní :D
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline in4mator

No a na voze bude tohle - zatím bez laku.
Tak to se mi nelíbí, ale možná naživo to bude vypadat líp :)
homo15: samolepky Ralli//Art teď nějak nemůžu najít, ale určitě je někde mám, rozměry jsou 25x5 a 15x3 cm, to jsem dohledal v mailu, až je najdu, tak ti je vyfotím...
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


homo15

  • Host
jasné, pohledej to a pak sem pošli fota, díky  -_-  -_-