GalantWeb

Přestavba náhonu kol

Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Zdravím mám další absolutně geniální myšlenku po tom co se mi se 100 % účinnosti povedla přestavba brzd z galanta na 4 pístové brzdy z 3000 gt mě napadla myšlenka galanta překonat na zadek co myslíte nebo máte už nějaké zkušenosti jestli to jde a co by bylo nejlepší při takovým procesu? :)


Offline Pepe

 Proč přestavovat když se daná věc dá koupit - VR4 ?  :-D     A jakou převodovku bys tam chtěl dát ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Takhle jedna se mi o to zdali už někdo zkoušel překonat náhon na galosovi nejsem si jistě jestli je kašle shodná s vr4 kde je tunel na převodovku a kardan... To je první věc a druhá je ze bych rad prostě zkusil udělat ze svyho 2litra zadokolku jde mi o to jestli tu ta možnost je popřípadě nějaký typy :)


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
A jinak vím že vr4 se dá koupit je to stala 4kolka ale chci zkusit něco originálního nekouká na to že asi prodělal peněz a nervů víc než kdybych zajel do Němec a koupil hotovou věc jde mi o ten proces a pocit originality :)


Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
A jinak právě ta věc s tou převodovkou je největší problém... :) nenapadá mě z čeho by se dala použít převodovka co sem slyšel od kámoše tak by prý byla možnost převodovka z BMW s tím že se prý dá sehnat redukce na motor aby pasovala ale to bych musel překonat komplet uložení motoru s tím aby nebyl podél ale napříč


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Co koupit třeba Sierru na blbnutí,je za pár korun?Nebo kulatýho galanta 4x4?Tam u (galanta) dost věcí pasuje na žraloka.


Offline Fabregas

Kde chces koupit kulatyho ve 4x4? Svojeho nikomu nedám!  :P


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jeldus

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 36
  • Mitsubishi Galant 2.0GLS 100kw
Jakoby možnost co mě nepadla a přišla mě nejvíc reálná by bylo sehnat predovku eagle talon otočit motor s tím že prevarim úchyty motoru natáhne kardan diferak a nápravy do zadu a bylo by to... Zjednodušeně řečeno :D


Offline Sir Dag

jako nevim / neznam prevodovku ktera by byla napric v motorovem prostoru a sla jen na zadek. Pravdou je, ze ja toho jeste neznam :D

Napada me...co nejaka prevodovka z hondy..ty meli dost nahon na zadek..a je to japonec
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Werewolf66

pokud chces vyrabet galanta zadohrab, tak nejjednodusi je vzit vr-4, zablokovat/vypreparovat pohon dopredu a nechat jen zadek....ale za me je to blbost :D
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Sir Dag

a co vzít sestkového ci sedmickového galíka 4x4..proste obyc..zádné vr..A sebrat mu ten předek jak píše Werewolf
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
Když má někdo čas, peníze a hlavně prostory, to se to vymýšlí  :laugh:

Je to hodně lákavý, ale když si vemu, že v podstatě bez práce je třeba Colt 4x4 se 113HP :) s tím by se užilo srandy!

Hlavně jak by ničil ty namachrovaný kokůtky v audinách a dalších verglech. A kdyby to nestačilo, tak tam frknout 2.5 V6 motor a pokud možno ponechat pohon 4x4. To by potom byla taková raketa, že by se ti časem vyhýbal každej  :laugh: :angel: a hlavně by s tím pak měl problém každej včetně Porsche  :laugh: