GalantWeb

předelani vzhledu na vr4

Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Zdravim vsechny mam v planu sveho galanta predelat castecne na vr4 muzete mi poradit kdyz sezenu potrebne dily jak je to s stk?
« Poslední změna: 26.06.2019 - 21:15:00 od MIT KNIGHT »



Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
VR naraznik predni, na zadni a predni naraznik chci sehnat bodykit legnum, a kridlo


Offline Pepe

 Ukaž nám 2 fotografie - a) původní auto , které chceš předělat ,  b)  vyber si v Garáži auto s potřebným vzhledem  , pak se dají porovnávat a hledat díly. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

pokud se jedna o origo narazniky a kridlo, neni s stk problem. Jinak jak pise Pepe. Hod sem foto co schanis a my ti rekneme kde to sehnat a na co si dat pozor
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10

Offline Drak

nejdou nahrát, protože obrázky ze stejným jmenem už tu jsou nahrané. Nejlíp přejmenovat a pak zkusit znovu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Ja zháňam toto... Mriežka, naraznik aj s tymito hmlovkami+dialkove


Offline mAty723

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 61
To Kubo - přesně toto mám za sebou, tak ti zde sdělím moji zkušenost:
Jako komplet to na 99,99% neseženeš. Takže samostatně.
Mřížka / maska - v EU nesehnatelná, lze sehnat z Japonska přes Ebay atd... Cena cca 2.500kč + 2.500kč doprava.
Nárazník - v ČR sehnatelný, ale je jich fakt málo, skoro nikdo ho neprodává, jde spíš o náhodu, cena cca 3.300-5.500kč + doprava.
Nárazník je v 90% případů bez spodního plastíku - dá se s tím žít, ale když už se to přestavuje, tak ať to k něčemu vypadá. Naštěstí máme kouzelníka Daga, který ti poskytne druhovýrobu v kvalitě originálu za cca 900 - 1200kč (tuším) + poštovné.
Mlhovky + dálkové - originál v ČR nesehnatelný, na Ebayi za řádově tisíce kč, lze sehnat z českých Eshopů světla s obdobnými průměry (cca 5,5cm a 8cm) a nějak je dobastlit, všechny celkem za cca 1.500kč.
Přední výztuha - jsou dva typy, pro tento nárazník je ta o cca 5cm vystouplejší, já měl štěstí a sehnal v ČR za cca 1.200kč.
Přední podběhy (nadkolí) - jsou pro tento nárazník o něco širší, ale měnit se vyloženě nemusí, jen přesně nedosedají k nárazníku.
Suma sumárum, sečti si, jestli ti to za to stojí... Je to fakt dost peněz za málo muziky.
Třeba s tím má někdo jiný tady lepší zkušenost, uvidíš.
Ale za mě - ten výsledný vzhled za to stojí :-) Ještě mi chybí nalakovat dva díly a doladit detaily a pak sem hodím fotky před a po.
« Poslední změna: 02.07.2019 - 09:31:58 od mAty723 »


Offline Sir Dag

Ahoj...no už ti to tu stihl napsat :D
Má pravdu hoch. Bude to stát randál...cca 15tisíc. Teď tu prodává klučina sedana s tímto čenichem, který byl jen nahozen a původně na tom autě nebyl. Takže můžeš koupit onoho sedana. Prohodit to mezi sebou a stále bude sedan jezdit a můžeš ho někomu prodat třeba za desítku. Budeš mít vše potřebné hned u sebe a nemusíš to nějak zdlouhavě schánět.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
ja nevim...nahraju to zmacknu poslat ulozi se nejkej soubor index...a uz to nejde


Offline Drak

test obrázků
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
Chtel bych takovy naraznik, plus ty bocni tnuly nebo jak se to jmenuje jak ma to cerveny, pak tu listu vzadu, a podbny křídlo nejaky, pak to cely hodit do černy, to zeleny je moje


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
nevim proc ale muj galant se nenahral a ty fotky sem vkladal uz asi 8x a ted to dela zase to sami jako pred tim kdyz to chci sem dat toho myho...ulozi se nejaky soubor a uz to nereaguje....


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
http://leteckaposta.cz/544997678

tady je to leteckou uz na to nemam nervy sedim u toho od deseti...takhle je to rychlejsi


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Na Allegre, Olx.pl su aj mriežky aj narazniky


Offline Sir Dag

tak tohle je predfacelift.
 Takze proste staci sehnat predfacelift sportedition a mas baraznik. Maska tustava tvoje. Jen si ji das do laku s tvoji barvou auta. Potrebujes vyztuhu narazniku, ta je jina..to je jasne..Ty cerne nastavce se daji koupit na ebay, ale bude to neco stat. Najdes je pod nazvem super legnum. Až budu u PC, tak ti to pošlu. Křídlo na zadek ti už neporadím. Vím o jednom na Ebay a je to věrohodná kopie z VR-ka. Má i brzdové světlo. Dělají to v americe. Cena za křídlo, doprava a clo se vyšplahá na 7 či 8 tisíc jak nic
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline MIT KNIGHT

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
je težky sehnat tu vyztuhu? a jak je to s technicakem a tak, celkove papirove...s technickou a tak?


Offline Sir Dag

jsou to origo dily...takze na stk neni problem
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Kubo34

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 59
Budú vizuálne pasovať prahy z Avance (prvý obrázok) s nárazníkom Sport Edition (druhý obrázok) ?