GalantWeb

BIXENONY na galanta

Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Citovat
Citovat
Ještě by mě zajímalo kde nebo kdo mi je vyleští a jdu do toho s čočkama. Díky moc.
dělali to v SHmotor v Práglu tušim se přestěhovali někam na pankrác ...cena cca 1000 Kaček za jedno
Chtěl jsem se zeptat jestli by jste někdo mohl domluvit v Praze (nebo i jinde) to vyleštění parabol. Já bych je hodil do tašky a dovalil bych. Jen by to chtělo co nejdříve. Ty skla už mám shozené a auto používám denně. :omg: Bez světel to fakt nejde. Nejlépe tak pondělí nebo Úterý. Díky všem.
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
mě to bude dělat člověk v krkonoších a bude to nadlouho...a tady v Praze o ničem nevím...
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Díky. A co BAD? SH motor či jak, nebyl bys schopen mi to zjistit. Moooooc prosím. Zítra nebo pozítří bych si udělal výlet do Prahy. Když dám na ty čočky původní sklo, tak to svítí jako by tam ani žádné čočky nebyly. Hrůza. Asi si nakonec budu muset vzít flexu a smirkový papír...  :cry:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
do SH jsem volal, ale přestěhovali se a světla už nedělaj....
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Drak

Zeptej se tady Xenonmana
xenony@seznam.cz
ICQ: 220945944
tel:608818171
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Díky moc. Už jsem tam volal. Mám to domluvené, ale překvapilo mě, že to bude trvat minimálně týden.  :confused: A cena 1000,- Kč za kus. To je docela dost, ale co se dá dělat. Mno, nemá někdo na půjčení obě přední světla?  :hehe:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
na půjčení bych měl....ale jsou v katastrofálním stavu... :huh:  
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Citovat
na půjčení bych měl....ale jsou v katastrofálním stavu... :huh:
Asi furt lepší jak jezdit bez světel nebo v tomto sněhovém počasí s otevřenýma parabolama. Zbytek asi na PMku.  :D  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline svavra

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 565
    • http://www.sweb.cz/svavra/
budu je mít o víkendu
Galant 4WD 4WS 93 a Galant 4WD 4WS 95
 
Standa - Praha, Cheb, Kozomín - a taky Lancer EVO VII by China


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Tak teď nevím. Jestli to má smysl. Dostanou se ke mě tak v Úterý a v pátek bych je měl mít zpátky.... Promyslím a vidím, že je stejně budu muset zakryt nějak jinak. Dneska asi nebudu spát.  :omg:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Tak zatím ty světla necháme tak. Uvidíme po víkendu. Teď jsem tam dal to clonítko a překryl folií a obtáhl silikonem. Uvidíme co to vydrží. Dám aj nějakou fotku.  :ph34r:

(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Tak zítra nebo pozítří bych měl mít vyleštěné ty paraboly, tak jsu zvědavej.  :P  Budu to mudet dát všechno do kopy. Každopádně z toho mám kotel fotek. Asi nebude od věci udělat nějakou minigalerii.  :hehe:
2 BEGY: Jo a ty rampuchy bych dal až příští týden. To mají přijít teprve pořádné mrazy.  :ph34r:  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no udělaj nějakej manuálek a šoupni to do návodů


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
tak jsem ti asi vymyslel novou přezdívku. KNIGHT RIDER, ten měl taky auto plný kouzel, hejblátek a taky s ním mluvilo  :evilgrin:  


Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
To by snad šlo. Ale někteří by mohli mít problémy s výslovností ne čtením. A tak by mě spousta lidí jen komolila. Chtělo by to zjednodušit. Jinak všichni kámoši mi říkají Monty.  :hehe: Možná takový tip...
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Monty

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 119
Jedno už má, ale jaksi není čas. Ale do konce týdne bych to snad mohl zvládnout.  :o  
(R.I.P. - Galant 4x4 2,5 V6 + xenony)
Audi A8 (podvozek a sedačky S8), obsah 4,2 osmivál, 300 PS, maximální výbava. Zase změna podsvícení na modrou. :-)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nezapomeň prosimtě udělat nějakej ten manuálek ;)  


Offline BAD

Citovat
tak co světla a vyleštěný skla?
už je peče v troubě  :omg:  
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Alik

jak lesti to sklo?? pujde to udelat v domacich podminkach??? :confused:  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov