GalantWeb

Výfuk

Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No netýká se to aut ale možná by ste mi poradili, nevíte někdo o nějakých levných laďácích na motorku? Nedaly by se použít na auto? Nechce se mi do toho investovat, aji ty 3000 se mi zdá hodně a to originál v hondě chtějí za Leo Vince 12000 (i se svodama)... stačila by mi čistě koncovka... už sem přemýšlel že bych vykuchal co tam je, protože to plive do výfuku tak by to mělo aspoň nějakej efekt  :roll: ale zase mám strach že si to akorát podělám... taky ty levný laďáky dokonce ubírají výkon... nevim no ale vím že sou tady odborníci   ^_^


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No netýká se to aut ale možná by ste mi poradili, nevíte někdo o nějakých levných laďácích na motorku? Nedaly by se použít na auto? Nechce se mi do toho investovat, aji ty 3000 se mi zdá hodně a to originál v hondě chtějí za Leo Vince 12000 (i se svodama)... stačila by mi čistě koncovka... už sem přemýšlel že bych vykuchal co tam je, protože to plive do výfuku tak by to mělo aspoň nějakej efekt  :roll: ale zase mám strach že si to akorát podělám... taky ty levný laďáky dokonce ubírají výkon... nevim no ale vím že sou tady odborníci   ^_^


Já bych řekl že chceš dunivej rachot velkyho obsahu u neceho co velkej obsah nemá Rampíku.... a to jde jen velmi tezko......mozna se spíš zeptej u nekoho kdo výfuky svaruje nebo opravuje  a spomocí přepážek nebo čehosi to nejak spáchat.....ostatní investice budou vetsi..... a buhvi jestli neco platny.....hodne stesti.......
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
S těma přepážkama nevim, aby to nemusel tlačit když to zadusí :anz:
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw