GalantWeb

Palubní počítadlo

Drak · 619 · 163365

Offline m4rt4s

Moc díky, počkám na tvou odezvu a pak hned objednavam tež :)
2.0 Wagon Sportedition


Offline Pepe

Zatím se mi nepodařilo rozchodit EvoscanPPc v navi, tak jsem si tuto hračku objednal a je na cestě . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline t.j.silence

V ktorých jazykoch to vlastne ukazuje údaje?
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline Werewolf66

Polstina a Anglictina...i kdyz je to docela nepodstatni, stejne to je ikonka a cislo :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Je to doma , práce začne příští víkend . Komunikace mezi kompem a UTC lze nastavit jak bylo zmíněno, jinak mi sedne lépe původní programovací jazyk - angličtina . Ale t.j.silence , ty by si nemal mať potiaže z polštinou , alebo sa mýlim ?? :angel:
 Návod - user manual - lze načíst do překladače gúglu a překlad máš hned .
« Poslední změna: 30.09.2011 - 18:20:22 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Werewolf66

Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

Dotaz : jak tam dostat to logo ? Vím že je to ikona ..... ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Tipnu si: Napíšeš do toho pole Welcome text slova LOGO GALANT?


Offline Werewolf66

presne tak :)
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline jorgin

šlo by tam vložit třeba i logo Mitsubishi? Myslím diamant


Offline Werewolf66

šlo by tam vložit třeba i logo Mitsubishi? Myslím diamant


mno musel by se nahrat primo do programu, to logo galanta tam nahral asi jeden z vyvojaru, protoze ho mel....je mozny ze tam je...ale to by ses musel zeptat nekoho kdo to programoval
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline jorgin


Offline Pepe

Nemá někdo pdf-ko  zapojení ECU v angličtině? Němčina mě sejří .  ](-:    Díky
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

Nemá někdo pdf-ko  zapojení ECU v angličtině? Němčina mě sejří .  ](-:    Díky

ja mam jen schema pro 2.0

jinak edit: prvni testovaci nadrz je odjeta, kalibrace provedeny, tak uvidim dal ale myslim ze uz to meri docela presne.

jinak upgrade cislo 1 bude prebastlit podsviceni toho displeye, kdyz je svetlo, tak na tom neni nic moc videt....ale coz aspon to bude fungovat jako podsviceni klimajednotky. ale to az se mi bude chtit :D
« Poslední změna: 10.10.2011 - 09:26:02 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

http://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=14477&postdays=0&postorder=asc&start=1020     
Tady se kluci zabývají zamrzáním a jiným nastavením podsvícení displaye. :o
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

ja nemluvim o kontrastu. jak to je za tim kourovim plastem po hodinach, tak prez to neni videt kdyz je slunicko i kdyz je podsvit na 100%. ja mam jinej napad a uvidim jak bude fungovat
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Pepe

No jen se vyzpovídej , až to bude a nezapomeň fotit .  Na popis ECU jsem se ptal proto, že veškeré napojení lze provézt na kabeláži u ní . (Kromě teploměru ) Si myslím , že . :-D
« Poslední změna: 10.10.2011 - 21:38:01 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Werewolf66

takze, napad se povedl vice mene zrealizovat, hold nejsem cinan ve fabrice tak to nesviti uplne do kraju, ale melo by to pomoct :)

pepe: jop je to tak, krasne to maj vymysleny :)

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">test podsvitu</a>


takze obrazek cislo jedna - kdo uz ma ten UTCOMP doma tak pozna ze na tom displeyi je neco navic, v leve casti je dobastleno 5 LED diod z podsviceni jineho displaye.

na druhym obrazku je videt spodni cast, tam je nalepeny relatko, ktere odpina dodatecny prisvit pri zapnuti svetel
« Poslední změna: 10.10.2011 - 22:52:13 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Werewolf66

tak verze cislo dva, protoze sem si neuvedomil ze spicka dobijeni je az 14,2 voltu, tak to jedna dioda neprezila, tak jsem ji vyhodil, zbyle jsem naletoval na plosnak a pridal stabilizator 12voltu....
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!