GalantWeb

Nestartuje

Pepe · 223 · 61695

Offline Jindřišák

Pěkný, škoda, že se to trochu prodražilo, ale zas novej rozdělovač. S novejma kablema je celkem potíž, tesla prej taky moc nevydrží...
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Já měl štěstí na NGK kabely RC-ME111 , ty jsem koupil u Haspa.cz za 1060 czk - nasadil a makaj furt . Staré jsem poslal po vodě , škoda , mohl jsem je použít jinde .
« Poslední změna: 25.12.2013 - 21:55:57 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe


Offline FrantaPMJ

No, takže se zase všechno prodlouží, ženská z Haspy z objednávek slíbila, že když jsem si kabely objednal minulej čtvrtek, tak že mi je PPL přiveze 31.12., tak jsem se těšil, jak si je vezmu zejtra do práce na 24ku a zkusim rozpohybovat Galanta-a jelikož mi je nedovezli, tak zejtra nic nebude a jsem zvědavej, co budu pánovi z PPL zejtra po telefonu vyprávět, až bude u mě před barákem s kabelama a já budu v práci... ](-:


Offline Pepe

Ráno zkus zavolat centrálu PPL a domluv se z dispečerem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Mechanici , mám na vás prosbu . U Frantova vozu jsou vyměněné káble ke svícím , rozdělovač a po dnešní zkoušce motor prý naběhl na 4 válce ale po chvilce se vrátil do původního koktání jakoby na 3 válce . Po vyjmutí svíc jsou 1 a 2 mokré další 3 a 4 jsou černé -očouzené . Má fantazie je u konce . Napadá někoho cosi ?  ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Mechanici , mám na vás prosbu . U Frantova vozu jsou vyměněné káble ke svícím , rozdělovač a po dnešní zkoušce motor prý naběhl na 4 válce ale po chvilce se vrátil do původního koktání jakoby na 3 válce . Po vyjmutí svíc jsou 1 a 2 mokré další 3 a 4 jsou černé -očouzené . Má fantazie je u konce . Napadá někoho cosi ?  ](-:
skusit ešte prehodiť druhý rozdelovač. Toto som mal aj ja a rozdelovač bol KO . Možno je nejaký vadný ? Predpokladám že víčko bude nové tiež.... skusil by som dať druhý rozdelovač z auta ktoré funguje.  :mellow: treba skusiť pozrieť či niekde niečo nepreráža (v noci popozerať elektro show na motore) sviečky sú na tom ako ,či náhodou neprerážajú izolátory na sviečkach. Možné je že sú ko aj vstreky (čerpadlo) . Ešte ma napadla kostra motora ....
« Poslední změna: 06.01.2014 - 18:15:23 od swiftt »
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Pepe

ŘJ nemá vliv na zapalování , v takovém rozsahu . Protože vůz dlouho nejezdil , mohlo dojít k ucpání filtru paliva anebo punčošky u čerpadla. ŘJ si bere signál z rozdělovače pro vstřiky .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

skusit ešte prehodiť druhý rozdelovač. Toto som mal aj ja a rozdelovač bol KO . Možno je nejaký vadný ? Predpokladám že víčko bude nové tiež.... skusil by som dať druhý rozdelovač z auta ktoré funguje.  :mellow: treba skusiť pozrieť či niekde niečo nepreráža (v noci popozerať elektro show na motore) sviečky sú na tom ako ,či náhodou neprerážajú izolátory na sviečkach. Možné je že sú ko aj vstreky (čerpadlo) . Ešte ma napadla kostra motora ....
Rozdělovač je vyměněn , na oba to točí stejně , přitom ten druhý -repas- je nový . Nové kabely NGK, nové svíce NGK,  vymení palfiltr . Díky    :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
treba skúsiť aspoň bude istota že je ok. Aj ked mi moc hlave neberie že by sa upchal.  ](-: :angel: nuž možné je všetko
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline matokk

nechcem byt zlym prorokom ale jeden znamy mal podobny problem. takmer objednal novu RJ ale tesne pred tym, sme to naposledy rozobrali a z ineho auta prehodili rozdelovac a az potom to konecne islo :/ taktiez tam mal vymeneny rozdelovac, sviecky, filter a aj ked ten rozdelovac co kupil fungoval na inom aute v poriadku, no na tom jeho blbol :/ dodnes nevieme ako je to mozne ale jazdi bez poruchy uz asi 70k 


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
nechcem byt zlym prorokom ale jeden znamy mal podobny problem. takmer objednal novu RJ ale tesne pred tym, sme to naposledy rozobrali a z ineho auta prehodili rozdelovac a az potom to konecne islo :/ taktiez tam mal vymeneny rozdelovac, sviecky, filter a aj ked ten rozdelovac co kupil fungoval na inom aute v poriadku, no na tom jeho blbol :/ dodnes nevieme ako je to mozne ale jazdi bez poruchy uz asi 70k
preto som písal že skusiť dať druhý rozdelovač . Tento istý problem som mal aj JA ! Pepe za skušku nedáš nič....(iba pol hodku práce)
« Poslední změna: 06.01.2014 - 18:34:10 od swiftt »
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline grafik


Offline Pepe

Jednotka nehlásí žádnou chybu ?
Jestli myslíš přes kontrolku Check engine , tak ne , nic .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline grafik

A nemůže to dělat čidlo klepaní, řídící jednotka se přece snaží posunout předstih až k hranici k detonačnímu spalování a proto to dělá takoví zvuk


Offline Jindřišák

Jsou tam vůbec předepsaný svíce? Já bych začal asi rozvody, pak předstih.. Franta cosi říkal, že tam má horší vstřiky, nedělaj to třeba ony?
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

A nemůže to dělat čidlo klepaní, řídící jednotka se přece snaží posunout předstih až k hranici k detonačnímu spalování a proto to dělá takoví zvuk
Něco , co nevim , není v pořádku  , ale čidlo klepání to není , pootáčel jsem  rozdělovačem od spodní hranice až po horní , kdy čidlo klepání už ovlivňuje ECU a pořád stejné .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Jsou tam vůbec předepsaný svíce? Já bych začal asi rozvody, pak předstih.. Franta cosi říkal, že tam má horší vstřiky, nedělaj to třeba ony?
Svíce koupil originál , rozvody jsou dělané před 14 dny . Předstih jsem popsal.  Vstřiky - nejdřív se musí dostat benzin do vstřiků a pak se můžem bavit o vstřicích .   Nevim kolik benálu jde do lišty .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

Nejde to dobře ani s původníma svícema Denso, který tam byly, i když je prohodim mezi sebou, tak prostě na 1 a 2 válci to nepálí, ale jsou opláchlý od benzínu... Objednal jsem novej benzínovej filtr, to udělam v pátek a vyndam čerpadlo a uvidim. Už mam sto chutí to prodat-pokud by to vůbec někdo chtěl, může tam bejt ještě milion věcí a mě už to nebaví, navíc to mam bez auta o víkendech strašně komplikovaný s dojížděním do práce...